تبلیغات

خرگوش دریایی خزدار -آکا

آکاایران: موجودات زیبا و خارق العاده ای در اعماق دریا زندگی می کنند و همانطور که می دانید تعداد موجودات دریایی به مراتب بیشتر از موجودات در روی خشکی است. در این پست موجود دریایی بینهایت بامزه و زیبا یعنی خرگوش دریایی خز دار را خدمتتان معرفی می کنیم. این خرگوش در آبهای ژاپن زندگی می کند و در نوع خود بی نظیر می باشد. گوش های این حیوان مواد شیمیایی موجود در آب را تشخیص می دهد و همچنین به خرگوش کمک می کند تا راه خود را در اقیانوس پیدا کند. این خرگوش دریایی استثنایی را می توان در آبهای اقیانوس هند، فیلیپین و دریای ژاپن پیدا کرد. تصاویر این حیوان بسیار مورد پسند مردم این نواحی واقع شده است.

,خرگوش دریایی,خرگوش زیبای دریایی,خرگوش دریایی خزدار,[categoriy] ,خرگوش دریایی,خرگوش زیبای دریایی,خرگوش دریایی خزدار,[categoriy] ,خرگوش دریایی,خرگوش زیبای دریایی,خرگوش دریایی خزدار,[categoriy] ,خرگوش دریایی,خرگوش زیبای دریایی,خرگوش دریایی خزدار,[categoriy] ,خرگوش دریایی,خرگوش زیبای دریایی,خرگوش دریایی خزدار,[categoriy] ,خرگوش دریایی,خرگوش زیبای دریایی,خرگوش دریایی خزدار,[categoriy] ,خرگوش دریایی,خرگوش زیبای دریایی,خرگوش دریایی خزدار,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار