تبلیغات

16+ عکس های به موقع: تبدیل سگ به موجود غول پیکر -آکا

آکاایران: تاکنون هیچ سگ غول پیکری به زمین حمله نکرده است. در این عکس های دیدنی، توهم اندازه بزرگ از طریق استفاده عمدی یا اتفاقی از فاصله مخلوط بدون داشتن نقاط مرجع مشخص ایجاد شده است. هیچکدام از تصاویر زیر فوتوشاپی نیستند و تنها هنر عکاس می باشد که با در نظر گرفتن فاصله و زمانبندی مشخص عکسها را ثبت نموده است. هیپولیت بایارد (Hippolyte Bayard)، یکی از پیشگامان عکاسی است که ادعا می کند زودتر از داگر (لوئی ژاک مانده داگِر هنرمند و فیزیک دانفرانسوی بود که برای اختراع فرایند داگرئوتیپ در عکسبرداری شناخته شده است.) عکاسی را ابداع کرده است و از اولین کسانی بود که یک شات را زمانبندی نمود. “پرتره خودش به عنوان یک انسان غرق شده” واکنشی به این بود که به عنوان اولین عکاس به رسمیت شناخته نشد.

به گزارش آکاایران: فرهنگستان علوم فرانسه در ۷ ژانویه ۱۸۳۹ ابداع عکاسی را به لوئی ژاک مانده داگر نسبت داده و روش ابداعی وی داگرئوتیپ  نام گرفت. همزمان با این دو نفر در اختراع عکاسی باید از ویلیام هنری فوکس تالبوت نام برد که با ابداع روش منفی ـ مثبت، امکان تکثیر از روی نسخه منفی به تعداد دلخواه را میسر کرد. این شیوه امروزه نیز کاربرد دارد. شیوه تالبوت را کالوتیپ یا تالبوتیپ نام داده اند. همزمان  با این سه پیشگام باید از هیپولیت بایارد نیز نام برد. او به جای گرفتن نگاتیو و ثبت مثبت آن مستقیمآ تصویر مثبت را روی کاغذ تثبیت می کرد. فرهنگستان هنرهای زیبای فرانسه در ۱۸۳۹ این شیوه را به نام او ثبت کرد.

,سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy],سری جدید عکس های به موقع,تبدیل سگ به موجود غول پیکر,پیشگامان عکاسی جهان,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار