تبلیغات

تصاویری زیبا از درخت بروکلی در گذر زمان -آکا

آکاایران: لحظه ها در گذرند ما نه در دیروزیم و نه در فردا. ظرف امروز پر از بودن ماست

در این پست تصاویری زیبا و دیدنی از گذر فصل ها را خواهیم دید. پتریک سودبرگ (Patrik Svedberg) عکاس باذوق سوئدی فصل به فصل و به مدت نزدیک دو سال از درخت بروکلی تنها واقع در ساحل جنوبی دریاچه واترن سوئد، عکس گرفته است و به تازگی در اینستاگرام خود منتشر نموده است. وی می گوید “من به اندازه خود درخت، عاشق فضای بالای درخت هستم و برای من، این یک اصل در عکاسی است – عکس های من فقط در مورد درخت به تنهایی نیست پیرامون آن را نیز به تصویر می کشم. من راه خودم را به عکاسی پیدا کرده ام و می دانم چه تفاوت های جذابی بین یک صحنه بکر و دیدنی در گذر ایام و فصل ها وجود دارد. هر عکس شامل داستان خاص خود است. همه این تفاوتها در جزئیات و اغلب با پیچ و تاب طنز آمیز است.” با هم با نگاهی سراسر تفکر و اندیشه گذر فصل ها را در این تصاویر ببینیم.

۱ نوامبر ۲۰۱۳ ۱ می ۲۰۱۴. پیاده روی درخت ! ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۸ می ۲۰۱۴,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۲۲ ژوئن ۲۰۱۴ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] اواسط تابستان ویژه! ۲۸ آگوست ۲۰۱۴ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۴ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۹ اکتبر ۲۰۱۴ عکسی از شب تار با ستاره ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۲۰ اکتبر ۲۰۱۴ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۲۸ نوامبر ۲۰۱۴ . کلاغ های شب ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۹ دسامبر ۲۰۱۴ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۱۳ دسامبر ۲۰۱۴ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۲۶ دسامبر ۲۰۱۴ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۲۸ دسامبر ۲۰۱۴. مرغ دریایی زمستانی ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۴ ژانویه ۲۰۱۵ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۱۹ ژانویه ۲۰۱۵ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۴ فوریه ۲۰۱۵ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۱۰ فوریه ۲۰۱۵ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۱۷ مارچ ۲۰۱۵ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy] ۶ ژوئن ۲۰۱۵ ,درخت بروکلی در گذر زمان,تصاویری از یک صحنه در گذر ایام,فصل به قپفصل با یک درخت بروکلی,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار