تبلیغات

رشد فروش جهاني سنگين‌هاي «فولکس»

رشد فروش جهاني سنگين‌هاي «فولکس»

دنياي اقتصاد/ گروه خودروسازي فولکس‌واگن طي سال 2016 تحت برندهاي «مان»، «اسکانيا» و «اتوبوس و کاميون فولکس‌واگن» حدود 184 هزار دستگاه کاميون و اتوبوس فروخته است. به گزارش اکونوميک تايمز، به اين ترتيب فروش جهاني کاميون و اتوبوس‌ اين گروه خودروسازي نسبت به سال 2015 با رشد 3 درصدي رو به رو شده است. برند مان در سال 2016 موفق به فروش 83 هزار و 200 دستگاه کاميون و اتوبوس شده که نسبت به سال قبل از آن با رشد 5 درصدي رو به رو شده است. فروش واحد اسکانيا 6 درصد افزايش يافته و به 81 هزار و 350 دستگاه کاميون و اتوبوس رسيده است. با اين وجود فروش برند «اتوبوس و کاميون فولکس‌واگن» نسبت به سال 2015 حدود 17 درصد کاهش يافته و به 20 هزار و 370 دستگاه رسيده است. اين مساله نشان‌دهنده مشکلات اقتصادي در آمريکاي جنوبي به ويژه در برزيل است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: دنياي اقتصاد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.