تبلیغات

7 واقعیت عجیب در مورد زنان باردار -آکا

آکاایران: بسیاری از زنان بهترین هدیه زندگی خود را مادر شدن می دانند. باردار شدن جدای از سعادت، سبب ایحاد چالش هایی نیز می گردد که البته لذت مادر شدن و شادی را که به ارمغان می آورد تمام مسائل ناخوشایند را تحت تاثیر قرار می دهد. در زیر به حقایقی عجیب و خواندنی در مورد بارداری که تاکنون نشنیده اید اشاره می کنیم. برای اطلاعات بیشتر، دیگر مطالب منتشره در مورد حاملگی در سایت WeAre.ir را نیز از لینک های زیر می توانید مطالعه نمایید.

ورزش در دوران بارداری برای مادر و فرزند خوب است یک زن هنگام زایمان چقدر درد می کشد؟ ۱۰ روش ساده و موثر برای سلامتی مادر و نوزاد در دوران بارداری ,زن باردار,حقایق عجیب در مورد زنان باردار,ناگفته های دوران بارداری,[categoriy]

7 واقعیت عجیب در مورد زنان باردار -آکازن باردار,حقایق عجیب در مورد زنان باردار,ناگفته های دوران بارداری,حقایق شگفت انگیز در مورد بارداری,باور های درست و غلط در مورد بارداری,درد زایمان چقدر است,میزان درد زایمان,چگونه زایمان خوب داشته باشیم,دلایل ترس از زایمان,زمان زایمان چقدر است,سختی های زایمان,پدر باردار,باردار شدن مرد,چگونه زایمان راحت داشته باشیم,,برتر,علمی و دانستنی ها

آکاایران: 7 واقعیت عجیب در مورد زنان باردار

به گزارش آکاایران: بیشتر شدن احتمال داشتن نوزاد دختر با مصرف دود
برخی از مطالعات در این زمینه نشان دادند که مادران و پدرانی که دود مصرف می کنند شانس بیشتری برای داشتن نوزاد دختر دارند.

نعوظ نوزاد پسر در رحم!
این یک حقیقت ثابت شده است که کودک در سن ۳ الی ۴ سالگی به کاوش و شناخت بدن خویش می پردازد. اما آنچه عجیب به نظر می رسد این است که نوزاد پسر در درون رحم مادر نیز می تواند نعوظ داشته باشد. من فکر نمی کنم هیچ مادری دوست داشته باشد به این قضیه فکر کند چون همه نوزدادن را فرشته می دانند. به نظر می رسد اسرار ما حتی قبل از ما بدنیا می آیند!

,زن باردار,حقایق عجیب در مورد زنان باردار,ناگفته های دوران بارداری,[categoriy]

یک سال بارداری!
این را همه می دانند که مادر در زمان بارداری مجبور به تحمل ۹ ماه برای داشتن یک نوزاد سالم است. با این حال مواردی مشاهده شده است که این دوره ۹ ماهه کمی بیشتر طول کشیده شده است. طولانی ترین دوره بارداری در جهان ۳۷۵ روز (یک سال و ۱۰ روز) به طول انجامیده است.

,زن باردار,حقایق عجیب در مورد زنان باردار,ناگفته های دوران بارداری,[categoriy]

زمان زایمان
زمان زایمان را آغاز یک پایان می دانند. چرا که زن مجبور به تحمل ۱۴ ساعت و حتی بیشتر، درد و رنج در هنگام وضع حمل است. برای اطلاع از  اینکه یک زن در حین بارداری چه میزان درد و رنج را تحمل می کند مطلب زیر را بخوانید:

یک زن هنگام زایمان چقدر درد می کشد؟ ,زن باردار,حقایق عجیب در مورد زنان باردار,ناگفته های دوران بارداری,[categoriy]

[عذرخواهی بابت این قسمت]
دفع مدفوع در حین زایمان
فقط به ذکر این نکته بسنده می شود که چون عضلات هل دهنده کودک همان عضلات استفاده شونده در دفع مدفوع است احتمال دفع مدفوع در حین زایمان برای بسیاری از مادر وجود دارد!

انقباض عضلات پس از زایمان
بعد از زایمان عضلات به مدت چند ساعت شروع به انقباض می کنند که یحتمل به دلیل مواد آرام بخشی که در حین زایمان برای کاهش درد تزریق می شود ، مادر متوجه این اتفاق نمی شود.

پدر باردار!
بسیاری می گویند که تنها مادران به سبب حمل نوزاد در رحم خود می تونند عشق بی قید و شرط خود را نثار فرزند کند. اما پدرانی نیز هستند که بسیاری از علائمی نظیر افزایش وزن بدن و یا بیماری های صبحگاهی را تجربه می کنند. این حالت به عنوان سمپاتیک حاملگی یا سندروم زائونمایی پدر شناخته شده است.

,زن باردار,حقایق عجیب در مورد زنان باردار,ناگفته های دوران بارداری,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار