تبلیغات

بازيگر سريال «معماي شاه» همچنان در کما است

بازيگر سريال «معماي شاه» همچنان در کما است

ايسنا/ کاظم افرندنيا ديگر با صداي بلند نمي‌تواند حرف بزند، چشمانش بسته است. آرام نفس مي‌کشد اما هنوز هم در اوج بي‌صدايي‌ ابهت و قامتش را حفظ کرده است، روي تخت بيمارستان خوابيده و بي شک هنوز هم عاشقانه کارش را دوست دارد، اين را خودش پيش از اين گفته بود.
طي چند روز اخير خبر رسيد که کاظم افرندنيا بازيگر پيشکسوت به خاطر خونريزي مغزي راهي بيمارستان شده و در بخش آي‌سي‌يو بستري شده است، وقتي 5 بهمن ماه به ملاقاتش مي‌رويم، خانواده‌اش را مي‌بينيم که در آنجا حضور دارند اما به دليل اينکه در کما به سر مي‌برد و فعلا تحت نظر مراقبت‌هاي ويژه است، نبايد سرش شلوغ باشد و تقريبا امکان ملاقات فراهم نمي‌شود.
و در هنگام حضور خبرنگار ايسنا، علي دهکردي- نايب رييس انجمن بازيگران خانه سينما، کامران ملکي- عضو هيات مديره خانه سينما، رضا صفايي‌پور بازيگر پيشکسوت و فرامرز روشنايي به نمايندگي از انجمن بازيگران پيشکسوت در بيمارستان «فيروزگر» حاضر هستند تا از نزديک جوياي احوال کاظم افرندنيا باشند.
فرزندان اين بازيگر با کمي گلايه توضيحاتي درباره‌ي وضعيت و روند درماني اين هنرمند ارايه مي‌کند.
دختر افرندنيا با ابراز ناراحتي از وضعيت نامساعد پدرش مطرح کرد که به دنبال مراحل بازنشستگي است و در اين راه با دشواري‌هايي مواجه شده است.
علي دهکردي ابراز اميدواري کرد: روند درماني کاظم افرندنيا به خوبي سپري شود و در عين حال تاکيد کرد: بايد به کادر درماني پزشکي اعتماد کرد و اجازه داد تا روند درماني بيمار انجام شود.
اين بازيگر به ويژگي‌هاي کاظم افرندنيا اشاره کرد و گفت: آقاي افرندنيا خيلي اهل شوخي و کنايه بود. دوست داشتم سرحال بود تا کمي سربه‌سر همديگر بگذاريم. اميدوارم به زودي بهبود پيدا کند و به بخش منتقل شود. ايشان به هر حال جزو آن نسل‌هايي هستند که با مجموعه فشارهاي روحي فکري و کاري روبرو بودند، متاسفانه مشکلات بحران اقتصادي موجب شده بسياري از هنرمندان در تلويزيون و سينما بيکار شوند و اين نياز روحي به کار باعث مي‌شود که اذيت شوند.
دهکردي در پايان گفت: تا جايي که در توان خانه‌ي سينما باشد در کنار کاظم افرندنيا هستيم و نگراني وجود ندارد.
کامران ملکي نيز در ادامه براي اين بازيگر آرزوي بهبودي و سلامتي کرد.
رضا صفايي‌پور از بازيگران پيشکسوت که براي عيادت از کاظم افرندنيا در بيمارستان فيروزگر حاضر شده بود، براي اين بازيگر آرزوي سلامتي کرد.
اين بازيگر که سالهاست از تلويزيون و سينما دور است، اظهار کرد: خيلي وقت است که ديگر کار نمي‌کنم ترجيحا استراحت مي‌کنم. ديگر از آن سينما خبري نيست و جذابيتي براي من ندارد. البته الان جوانان در اين عرصه هستند و انگار جايي براي ما نيست.
به گفته‌ي يکي از فرزندان کاظم افرندنيا، اين بازيگر پيشکسوت بايد حدود 15 روز در بخش مراقبت‌هاي ويژه بستري باشد تا شرايط براي عمل جراحي فراهم شود.
کاظم افرندنيا در سريال تاريخي «معماي شاه» نقش تيمسار طوفانيان را بازي کرده است.
کاظم افرندنيا بازيگر سينما، تئاتر و تلويزيون که سابقه 5 دهه حضور در سينما و تلويزيون را دارد چندروز پيش به دليل آنچه پزشکان "مشکوک به خونريزي مغزي" اعلام کرده بودند راهي بيمارستان شد و اکنون در کما به سر مي‌برد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.