تبلیغات

11 کلمه اي که نبايد هرگز به همسر خود بگوييد!

11 کلمه اي که نبايد هرگز به همسر خود بگوييد!

برترين ها/ در اينجا 12 واژه يا عبارت بسيار ساده را نام برده ايم که تقاضا داريم هرگز به همسر يا فرد موردعلاقه خود نگوييد.
هرگز
در زندگي زناشويي نبايد از واژه «هرگز» در مقابل همسر خود استفاده کنيد. وقتي همسر شما مي خواهد کاري انجام دهد اين واژه را استفاده نکنيد زيرا موجب برانگيخته شدن حس نااميدي در او مي شود.
هميشه
«هميشه» يکي از واژه هاي خطرناک زندگي زناشويي است. وقتي اين واژه را به کار مي گيريد گويا به طور غير مستقيم به طرف مي گويد او هميشه کار اشتباه انجام مي دهد و اين شما هستيد که درست فکر مي کنيد و تصميم مي گيريد. «هميشه» بار «همه» يا «هيچ» دارد. از آن پرهيز کنيد.
تنفر
تنفر به طور ذاتي بار منفي دارد. «تنفر» کلمه بسيار سنگيني است. زخم اين واژه بسيار عميق است. بسياري از زن و شوهرها از اين واژه براي کارهاي يکديگر استفاده مي کنند. در واقع از سنگيني اين واژه سواستفاده مي کنند تا خواسته هاي خود را به طرف مقابل تحميل کند. اما اين کار علاوه بر اينکه غير اخلاقي است، ناراحتي هاي عميقي در روحيه طرف هم ايجاد مي کند.
زندگي زناشويي ,زن و شوهر, مشکلات همسر
چاق
با تکرار واژه «چاق» در گوش همسر خود، او لاغر نمي شود. به جاي استفاده از اين واژه منفي که بار تمسخرآميز دارد به او کمک کنيد با ورزش و رژيم لاغر شود. برخي ها فکر مي کنند اينقدر اين را مي گويم تا به خودت بيايي و لاغر شوي. اما اين طور نمي شود. فقط به او لطمه روحي وارد مي کنيد.
احمق / گُنگ
توهين به شعور طرف مقابل به هيچ عنوان ايده خوبي نيست. به طور کلي مسخره کردن ديگران بسيار غيراخلاقي است. اما زن و شوهرها بايد بيشتر مراقب باشند تا به شعور و سطح درک يکديگر توهين نکنند. در ضمن، اگر آنها خنگ و گنگ و احمق بوده اند که با شما ازدواج نمي کردند!
تنبل
با گفتن واژه تنبل نمي توانيد کسي را مجبور کنيد که زرنگ شود. تکرار اين واژه باعث مي شود طرف خودش هم باور کند تنبل است و اوضاع از آن چه بوده وخيم تر هم خواهد شد.
از تو ياد گرفته ...
اگر فرزند شما کاري انجام مي دهد که اعصاب شما را به هم مي ريزد و اصلا تحمل آن را نداريد، فورا انگشت اتهام به سمت همسر خود دراز نکنيد که او اين کارها را از تو ياد گرفته است.
اين زشت / بي ارزش است
آيا شده است براي کسي کار خوبي انجام دهيد و او در عوض تشکر، کاري انجام دهد که موجب ناراحتي شما بشود؟ شايد شما از دست‌پخت يا زيورآلات او خوشتان نيايد اما دليلي ندارد براي خالي کردن حرص خود با او رفتاري زننده داشته باشيد. هميشه تشکر و احترام گذاشتن به آدم ها نتيجه بهتر دارد. دير و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.
اين مشکل من نيست
هنگامي که با کسي ازدواج مي کنيد مشکلات او، مشکلات شما مي شود و برعکس. ازدواج يعني شراکت در همه چيز. به جاي اينکه خود را از مشکلات همسر خود دور کنيد بايد به او کمک کنيد تا آنها را هر چه سريع تر برطرف کند. گفتن اينکه اين مشکل من نيست هيچ مفهومي ندارد و نتيجه اي جز سرد شدن رابطه در انتظار شما نخواهد بود.
عجله کن!
هيچ کس دوست ندارد اين واژه را بشنود. تقريبا همه مي دانيم وقتي دير شده است بايد عجله کنيم و همه تلاش خود را در اين راستا انجام مي دهيد. بنابراين تکرار اين واژه فقط باعث استرس و ايجاد فضاي منفي مي شود.
ترکت مي کنم
زن و شوهرها هنگامي که عصباني هستند و کنترل اعصاب خود را از دست مي دهند واژه هاي زشتي به يکديگر مي گويند و در خلال آنها شايد از عبارت بسيار سنگين ترکت خواهم کرد يا طلاق هم استفاده کنند. اگر واقعا نمي خواهيد با فردي نامزدي يا ازدواج خود را ادامه دهيد به جاي تهديد واقعا اين مساله را در جوي آرام مطرح کنيد و از او بخواهيد شما را ترک کند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: برترين ها

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.