تبلیغات

مراسم افتتاح رستوران سید محمد موسوی + تصاویر

رستوران چیچو با مدیریت سید محمد موسوی شروع به فعالیت کرد.

افتتاح رستوران سید محمد موسوی

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان تاکنون حرفی از شغل خود نزده است و تقریبا همه فکر می کنند که او تنها والیبال بازی می کند اما جامعه والیبال از شراکت معروف با مجتبی داورزنی پسر رئیس فدراسیون خبر دارند و اینطور که شنیده می شوند این دو با هم شریک شدند و رستوران مغرب را در خیابان نیاوران راه انداخته اند.

 مراسم افتتاح رستوران سید محمد موسوی

رستوران دار بعدی کسی نیست به جز سید محمد موسوی  مدافع بلندقامت تیم ملی، این بازیکن هم تصمیم گرفته راه کاپیتان را در پیش بگیرد و با احسان بابایی دوست خود رستوران ایتالیایی چیچو را به راه انداخته است.

موسوی چندی پیش در مصاحبه با ما اعلام کرد که وارد کار خورد و خوراک شده است و حالا چند شب پیش با دوستان صمیمی خود غذاهای ایتالیایی را تست کرد و افتتاحیه کوچکی را به راه انداخت اما افتتاحیه اصلی رستوران موسوی در هفته های آینده خواهد بود که با حضور چهره های سرشناس برگزار می شود.

مراسم افتتاح رستوران سید محمد موسوی

خیلی ها چنین می پنداشتند که رستوران موسوی در کرج خواهد بود اما او پاسداران را انتخاب کرد و کارش را از این نقطه تهران استارت زد، شاید در آینده یک شعبه هم در کرج زد.

کاپ

اخبار مرتبط:

سید محمد موسوی از زندگی شخصی و اصالتش می گوید!/ازدواج اتفاقی است که باید بیفتد

جشن تولد سید محمد موسوی در اردوی والیبال+ عکس

آبگوشت جانانه سید محمد موسوی تو یه هوای مشتی +عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار