تبلیغات

فرگوسن: رکورد رونی شاید هیچ وقت شکسته نشود

کد خبر: ۴۶۷۹۲۵

۱۶۴  بازدید

سرمربی افسانه ای منچستریونایتد اعتقاد دارد رکورد گلزنی وین رونی ممکن است هیچ وقت شکسته نشود.

وبسایت نود: سر الکس فرگوسن که در سال ۲۰۰۴ وین رونی را از اورتون برای منچستریونایتد خرید در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرده رکورد ۲۵۰ گل زده این بازیکن برای منچستریونایتد در آینده ای نزدیک شکسته نخواهد شد.

فرگوسن به شبکه تلویزیونی منچستریونایتد گفت:

فکر نمی کنم کسی بتواند به رکورد رونی برسد. مشخصا نمی توان گفت این رکورد هرگز شکسته نخواهد شد اما اگر به تاریخ فوتبال مدرن نگاه کنید متوجه می شوید منچستریونایتد یکی از معدود باشگاه هایی است که می تواند بازیکنانش را برای بیش از ۱۰ سال نگه می دارد.

فرگوسن: رکورد رونی شاید هیچ وقت شکسته نشود

انجام این کار سخت تر از قبل شده اما ما واقعا خیلی خوش شانس بودیم. اگر به دوران من و حتی سر مت بازبی نگاه کنید متوجه می شوید ما بازیکنانی داشتیم که بیشتر از ۱۰ سال در باشگاه ماندند. بازیکنان زیادی برای مدت طولانی در باشگاه ماندند و رونی یکی از آن ها است.

اما امروزه تعداد این بازیکنان دائما کمتر می شود. به طور مثال ژوزه مورینیو گفت که مارکوس رشفورد می تواند رکورد رونی را بکشند اما او برای این کار باید در طی ۱۰ فصل آینده به طور میانگین هر فصل بیشتر از ۲۰ گل بزند و این کار دشواری است. شما امید دارید که او بیش از ۱۰ سال در یونایتد بماند و بتواند این کار را بکند اما تعداد بازیکنانی که برای مدت طولانی در یک باشگاه می مانند خیلی کم شده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.