تبلیغات

آیت الله هاشمی عضوی از خانواده تامین اجتماعی بودند

به گزارش افکارنیوز،

 دکتر علی ربیعی وزیر رفاه در این دیدار ضمن تسلیت مجدد به خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی، به خدمات و تلاش های بسیار ارزشمند ایشان در راه پیروزی و استقرار نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: بدون تردید آیت الله هاشمی نقشی بی بدیل در نظام اسلامی داشتند.

دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز اظهار داشت: آیت الله هاشمی عضوی از خانواده تامین اجتماعی بودند و امروز نیز تقدیم حکم مستمری به سرکارخانم مرعشی افتخاری بزرگ برای ما در این سازمان است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی از زمان شروع بیمه پردازی به سازمان تامین اجتماعی از منظم ترین بیمه شدگان بودند، گفت: بعد از وفات ایشان متوجه شدیم که ۳۷ سال و ۹ ماه سابقه بیمه پردازی دارند.

نوربخش در این دیدار با مرور دیدگاه های رئیس فقید مجمع تشخیص مصلح نظام درباره رفاه و تامین اجتماعی از ایشان به عنوان پیشگام برقراری نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی نام برد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.