تبلیغات

افتتاح رستوران سید محمد موسوی با حضور والیبالیست ها + تصاویر

رستوران چیچو با مدیریت سید محمد موسوی شروع به فعالیت کرد.

افتتاح رستوران سید محمد موسوی با حضور والیبالیست ها

افتتاح رستوران سید محمد موسوی

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان تاکنون حرفی از شغل خود نزده است و تقریبا همه فکر می کنند که او تنها والیبال بازی می کند اما جامعه والیبال از شراکت معروف با مجتبی داورزنی پسر رئیس فدراسیون خبر دارند و اینطور که شنیده می شوند این دو با هم شریک شدند و رستوران مغرب را در خیابان نیاوران راه انداخته اند.

رستوران دار بعدی کسی نیست به جز محمد موسوی مدافع بلندقامت تیم ملی، این بازیکن هم تصمیم گرفته راه کاپیتان را در پیش بگیرد و با احسان بابایی دوست خود رستوران ایتالیایی چیچو را به راه انداخته است.

موسوی چندی پیش در مصاحبه با ما اعلام کرد که وارد کار خورد و خوراک شده است و حالا چند شب پیش با دوستان صمیمی خود غذاهای ایتالیایی را تست کرد و افتتاحیه کوچکی را به راه انداخت اما افتتاحیه اصلی رستوران موسوی در هفته های آینده خواهد بود که با حضور چهره های سرشناس برگزار می شود.

خیلی ها چنین می پنداشتند که رستوران محمد موسوی در کرج خواهد بود اما او پاسداران را انتخاب کرد و کارش را از این نقطه تهران استارت زد، شاید در آینده یک شعبه هم در کرج زد.

 افتتاح رستوران سید محمد موسوی با حضور والیبالیست ها

افتتاح رستوران موسوی

 افتتاح رستوران سید محمد موسوی با حضور والیبالیست ها

عکس افتتاح رستوران محمد موسوی

کاپ

اخبار مرتبط:

سید محمد موسوی و شب مرموز والیبالیست‌ها + عکس

سلفی سید محمد موسوی در دندانپزشکی + عکس

محمد موسوی و حیوان خانگی‌اش+عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار