تبلیغات

فهرست نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان

خبرگزاری ایسنا: فهرست اسامی نامزدهای اصلاح‌طلب و مورد حمایت شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان در کشور اعلام شد.

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان در کشور تحت عنوان «ائتلاف ۹۲-گام دوم» در حالی اعلام شده است که در برخی از حوزه‌ها هنوز کاندیدای نهایی اصلاح طلبان و حامیان دولت انتخاب نشده است و در ساعات آتی معرفی خواهند شد.

اسامی کاندیداهای اصلاح طلب و مورد حمایت به تفکیک حوزه، به شرح زیر است:

* فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان شرقی

*** تبریز***

مسعودپزشکیان

علی اصغر الموسوی

حجت الاسلام عباس عباس زاده

محمد رضا اسلامی

شهاب الدین بی مقدار

زهرا ساعی

*** اهر وهریس***

بیت الله عبدالهی

***کلیبر***

علی فخر آذری

***میانه***

شورچی

محمد حسین بهبودی

***سراب***

نصیر پور

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان اردبیل

***اردبیل***

رضا کریمی

حجت الاسلام سرداری

محمد فیضی

***پارس‌آباد***

عباس جهانگیرزاده

***گرمی***

میر حمایت میر زاده

***مشکین شهر***

یونس اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان اصفهان

***کاشان***

فدایی

*** نایین***

کریمی

***فریدن***

شریفی

***نجف آباد***

سمندری

***شهرضا ***

علی شجایی

***خمینی شهر***

صرامی

***اردستان***

رمضانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان البرز

***کرج***

ناصر حاجیان مطلق

علی امرایی

***ساوجبلاغ ***

انصاری

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان ایلام

***ایلام مهران شیروان و چرداول***

دکتر جلال میرزایی

سعید لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان چهار محال وبختیاری

***اردل فارسان و کوهرنگ***

علی کاظمی بابا حیدری

***بروجن ***

بهرام شفیع زاده

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان جنوبی

***بیرجند ***

دکتر حمید آیتی

***قائن***

علی اسماعیلی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان رضوی

***مشهد***

مهندس امینی

کلانی

تقی ابراهیمی سالاری

شهریاری

نسرین یوسفی

***گناباد***

منصوریان

***درگز***

حاتمیان

***تربت حیدریه***

طاهر احمدی

***کاشمر***

بنیادی

سبحانی فر

***سبزوار***

راه چمنی

***نیشابور***

گرمابی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان شمالی

***بجنورد***

علی قربانی

علی اکبری

***اسفراین**

حاتمی

***شیروان***

قربانعلی اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان زنجان

***زنجان**

کریم خان محمدی

***خدابنده***

سید ابوالحسن رضوی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان سمنان

***شاهرود***

حسین خوش قلب

***دامغان***

رستمیان

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان

***زابل***

احمد علی کیخواه

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان قزوین

***قزوین***

خانم زرآبادی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کردستان

***قروه***

قادر مرزی

***مریوان***

فیروز عارفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه

***سنقر***

محمد حسین خوش اقبال

***کنگاور***

حسن سلیمانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کرمان

***کرمان***

زهره سالاری

نوزری

***بم***

حسین امیری

***زرند***

علی برز بختیاری

***بافت***

حمزه‌ای

***کهنوج***

نیکزادی

***جیرفت***

اعظمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کهکیلویه و بویر احمد

***بویر احمد و دنا ***

محمد بهرامی

***کهکیلویه ***

کامرانی

***گچساران***

غلام رضا تاجگردون

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان گلستان

***گرگان***

تربتی نژاد

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان گیلان

***رشت***

جعفرزاده

***فومن***

مهدی فخاری

***تالش***

یوسفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان مازندران

***ساری***

یوسف نژاد

دامادی

***بابلسر و فریدون کنار ***

ولی الله نانوا کناری

***محمود آباد و نور***

یزدانی

***رامسر و تنکابن***

شریعت نژاد

***بابل***

حسین نیاز آذری

قاسم زاده

***چالوس***

احمدی لاشکی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان مرکزی

***اراک کمیجان و خنداب***

مجیدی

سید مهدی مقدسی

*** شازند**

مهندس علی ابراهیمی

***خمین***

مطلبی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان هرمزگان

***میناب ، رودان جاسک و سیریک***

مصطفی ذوالقدر

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان همدان

***همدان***

اسدی

حسنی حلم

***ملایر***

محمد کاظمی

علیرضا امامی

***تویسرکان***

مفتح

***بهار و کبودرآهنگ***

علی یعغوبی

***رزن***

حسن لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان یزد

***یزد***

بیوک موسوی

***اردکان**

تابش

***مهریز***

زارع

***میبد***

دهقانی فیروزآبادی

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار