تبلیغات

4گوشه دنيا/ قتل پسر بچه 9 ساله با روشي وحشيانه

4گوشه دنيا/ قتل پسر بچه 9 ساله با روشي وحشيانه

باشگاه خبرنگاران/ پسر 16 ساله هندي رفتاري شبيه خون آشام ها انجام داد. او در اقدامي جنون آميز پسر بچه 9 ساله اي را کشت، سپس شروع به تکه تکه کردن گوشت بدن و مکيدن خونش کرد. عمل ديوانه وار او به همين جا ختم نشد، او قلب پسرک را جدا کرد و در فاصله 50 متري خانه اش رها کرد. نقشه شومي که به بهانه تقاضاي کمک از پسر بچه براي ساخت بادبادک و کشاندن او به خانه عملي شد.
بنا به تحقيقات پليس اين پسر در يک خانواده مهاجر فقير زندگي مي کرده اما به گفته همسايه ها خانواده کومار با وجود فقر او را به يک مدرسه خصوصي فرستادند تا بتواند زندگي خوبي براي آينده خود بسازد. اما گويا او دو ماه بوده که از مدرسه اخراج شده بود. حالا پليس احتمال مي دهد اثرات مخرب تماشاي فيلم هاي جنايي و علاقه مداوم به اين موضوعات باعث بروز اين جنايت هولناک از سوي جواني در اين سن شده است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.