تبلیغات

«پسرک» به جشنواره های جهانی رفت

انیمیشن «پسرک» به کارگردانی مونا عبدالله شاهی به جشنواره‌ کشورهای لهستان، اتریش، آمریکا و آلمان راه یافت.

خبرگزاری فارس: در پی موفقیت‌های پیشین انیمیشن «پسرک» در جشنواره‌های داخلی و خارجی، این انیمیشن توانست نظر چند جشنواره بین‌المللی دیگر را برای سال 2016 جلب کرده و به این جشنواره‌ها راه یابد.

مدیریت امور رسانه و ارتباطات انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس یادآور شد: انیمیشن «پسرک» که از تولیدات این انجمن است، در نخستین روزهای سال 2016 با چند دعوتنامه جدید از چند جشنواره بین‌المللی روبرو شده و به این ترتیب مونا عبدالله شاهی فیلمساز جوان ایرانی با این انیمیشن موفقیتی دیگر را برای کشور در جهان رقم می‌زند.

بر اساس همین گزارش، جشنواره فیلم Zoom لهستان 2016، جشنواره انیمیشن زنان در اتریش 2016، جشنواره فیلم Green Bay آمریکا 2016 و بخش پانورامای جشنواره انیمیشن STUTTGART  آلمان 2016 از جمله جشنواره‌‌هایی هستند که طی روزها و هفته‌های آینده شاهد نمایش محصولی انیمیشن از کشور ایران خواهند بود.

در برخی از سایت‌هایی که به جشنواره‌های جهان امتیاز داده‌اند، اشتوتگارت و جشنواره انیمیشن زنان در اتریش در زمره 12 جشنواره برتر لحاظ شده‌اند.

«پسرک» پیش از این در رویدادهای جشن خانه سینما 1391 کاندید بهترین صداگذاری، فیلم کوتاه تهران 1391 کاندید بهترین کارگردانی، جشنواره انیمیشن KDIAF  تایوان 2015 در بخش انتخاب جشنواره، جشنواره انیمیشن  CINANIMA 2015  پرتغال در بخش گرند پانوراما، جشنواره  AYACC  چین  2015، جشنواره انیمیشن TINDIRINDIS لیتوانی  2015، جشنواره فیلمLECCE  ایتالیا 2015 حضور داشته است.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: «مردم به دستور ارتش در حال ترک شهر خود هستند اما پسرکی یتیم از رفتن به دنبال آنان سر باز می‌زند... او می‌خواهد کاری را به پایان برساند».

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار