تبلیغات

مأمور یگان امداد ناجا؛ عامل تیراندازی مرگبار در بزرگراه بابایی

ساعت24-عامل تیراندازی به راننده جوان خودروی پژو 206 که در بزرگراه بابایی کشته شد، مأمور یگان امداد ناجا بود.

«ایران» نوشت: در این ماجرا که شامگاه جمعه رخ داد راننده پژو که در مسیر شرق به غرب بزرگراه در حرکت بود، ناگهان به طور مارپیچ از مسیر اصلی منحرف و در کنار بزرگراه متوقف شد.

شاهدان ماجرا که خود را با عجله به خودرو رسانده بودند به محض گشودن در خودرو متوجه مرگ راننده شدند و موضوع را به پلیس و اورژانس اعلام کردند. با حضور مأموران و نیروهای اورژانس مشخص شد پسر جوان بر اثر شلیک گلوله به سرش کشته شده است.

به این ترتیب موضوع به بازپرس کشیک قتل تهران اعلام شد و بلافاصله تیم جنایی در محل حادثه حضور یافت. در نخستین بررسی‌ها مشخص شد پسر 27 ساله از پشت سر هدف اصابت گلوله قرار گرفته است. کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند قربانی ماجرا حدود نیم ساعت قبل از حادثه، از محل کارش - کارگاه مبل‌سازی در جاجرود - راهی تهران شده بود که بین راه هدف اصابت گلوله قرار گرفت.

تحقیقات پلیسی در این‌باره ادامه داشت تا اینکه صبح یکشنبه - 12 دی - عامل تیراندازی خود را معرفی کرد. مأمور یگان امداد پلیس گفت: در بزرگراه بابایی در حال حرکت بودیم که سرنشینان چند خودروی عبوری اعلام کردند که راننده خودروی 206 حرکات نامتعارف دارد. با توجه به اظهارات راننده‌ها، به خودروی مورد نظر دستور ایست دادیم اما او بی‌توجه به فرارش ادامه داد. در نهایت مجبور به تیراندازی شدم. می‌خواستم چرخ خودرویش را بزنم اما انگار تیر به راننده خورده بود. البته آن زمان متوجه این موضوع نشدم ولی روز بعد در روزنامه‌ها خبر حادثه را دیدم و تازه متوجه شدم که راننده کشته شده است. بنابراین تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.

به دنبال اظهارات مأمور جوان، تحقیقات در این‌باره وارد مرحله تازه‌ای شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.