تبلیغات

عکس های داغ بازیگران زن ایرانی به عنوان مدلینگ مانتو -آکا

آکاایران: این روزها تبلیغات کاملا استراتژیک شده اند، دیگر کسی به تبلیغات تلویزیونی و چیزهایی نظیر آن اهمیت نمی دهد. طراحان مانتو اغلب از مدل های مختلف استفاده می کنندو طرح های خود را به مردم نشان می دهند. اما برخی از طراحان مانتو در تلاش هستند تا تبلیغات متفاوتی به نمایش بگذارند. آن ها از محبوبیت بازیگران زن نهایت استفاده را کرده و با همکاری بازیگران جای خود را در دل مردم بازتر می کنند و مشهور می شوند. اخیرا این روند سرعت گرفته و ما پیش بینی می کنیم به زودی بازیگران بیشتری را در این کار مشاهده خواهیم کرد.

به گزارش آکاایران: بازیگران مدلینگ مانتو

۱) بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از بازیگران مردمی ماست که اولین بازیگری است که توانسته بیش از ۲ میلیون فالور جمع آوری کند. صفحه ی اینستاگرام او بسیار فعال است و به تازگی نیز با برند پاندورا همکاری می کند.

,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy]

۲) بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر تلویزیون و سینما ایرانی است که اخیرا با برند ریماه همکاری داشته است. با پوشیدن مانتوهای ریماه طرفدارانش را به خرید این مارک دعوت کرد. البته بسیاری از افراد با مدل شدن او مخالف هستند و می گویند که اندام او برای مدل شدن به هیچ وجه مناسب نیست اما خانم رهنمار نشان داد که با هر اندامی می‎ توان شیکپوش بود.

,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy]

۳) میترا حجار

میترا حجار یکی از بازیگران زیبای سینما است که دارای قدی بلند و لاغر اندام است. پس از این که اعتراضاتی به مدلینگ شدن بهاره رهنما شد برند ریماه تصمیم گرفت تا میترا حجار نیز به همراه بهاره رهنما به عنوان مدل انتخاب شود و نشان دهد که این برند در تن همه زیبا دیده می شود.

,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy]

۴) نیکی کریمی

نیکی کریمی مانند بازیگران قبلی تبلیغات این چنینی ارائه نمی کند، بلکه به چند عکس و تعریف از برند زریردیزاین اکتفا کرد.

,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار