تبلیغات

ایرانیان شاغل در خارج از کشور، بیمه تأمین اجتماعی میشوند

سه شنبه ، 29 فروردين 1396 ، 09:05

بانکی دات آی آر: کار و رفاه اجتماعی، حسن کرباسی از فراهم شدن زمینه‌های بهره‌مندی افراد شاغل خارج از کشور از مزایای بیمه تأمین اجتماعی خبر داد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی اظهار داشت: زمینه بهره‌مندی افراد شاغل در خارج از کشور از مزایای بیمه تأمین اجتماعی، با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان اداره اتباع سازمان تأمین اجتماعی و انجمن صنفی کاریابی‌های بین المللی ایران فراهم شده است.

وی ادامه داد: با امضای این سند همکاری، افراد شاغل در خارج از کشور یا افراد در حال اعزام به کشورهای خارجی، می‌توانند با دریافت معرفی نامه از مراکز کاریابی خارجی، دارای پروانه فعالیت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده و با مراجعه به شعب منتخب سازمان تأمین اجتماعی پس از ثبت نام و دریافت رمز مربوطه، با پرداخت ماهانه ۱۴ درصد حق سهم کارگر و ۲ درصد حق بیمه که دولت در این طرح پرداخت خواهد کرد، از مزایای قانونی تأمین اجتماعی برای آینده خود بهره‌مند شوند.

منبع: روابط عمومی وزارت تعاون

► جزئیاتی جدید از فساد مالی در بانک سرمایه
سرپرست بانک گردشگری منصوب شد ◄

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.