تبلیغات

تعداد تماشاگران بازی استقلال - گسترش فولاد

هواداران تیم فوتبال استقلال میلاد میداودی و مهدی امیرآبادی را تشویق کرده و نسبت به بازیکنان گسترش فولاد واکنش نشان دادند.

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های استقلال و گسترش فولاد از ساعت 15 و 30 دقیقه آغاز می‌شود و مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو اولین بازیکنانی بودند که برای گرم کردن وارد زمین شدند. هر دو بازیکن به شدت مورد تشویق طرفداران استقلال قرار گرفته و به ابراز احساسات آنها پاسخ دادند. رحمتی مقابل تماشاگران استقلال تعظیم هم کرد.

* هنگامی که تیم فوتبال گسترش فولاد وارد زمین شد، تماشاگران استقلال اقدام به هو کردن بازیکنان این تیم نموده و به آنها واکنش نشان دادند.

* جواد قراب پیشکسوت استقلال به همراه میلاد میداودی و مهدی امیرآبادی با حضور در جایگاه ویژه قصد دارند مسابقه دو تیم را از نزدیک تماشا کنند. میداودی و امیرآبادی هر دو توسط طرفداران استقلال مورد تشویق قرار گرفتند و استقبال تماشاگران از آنها با عکس‌های سلفی هم توأم بود.

* روی نیمکت تیم فوتبال استقلال، وحید طالب‌لو، خسرو حیدری، آرش برهانی، میثم مجیدی، امین حاج‌محمدی، بهنام برزای و پروپیچ حضور دارند.

* روی نیمکت گسترش فولاد، امید نظامی‌پور، شهرام گودرزی، سیدصالحی، سیامک کوهنورد، مهدی کربلایی، سامان نریمان‌جهان و گئورگی گئورگیف حضور دارند.

* تماشاگران تیم استقلال همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند و تا این لحظه نزدیک به 28 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند. طبقه دوم استادیوم همچنان سکوهای خالی را به خود می‌بیند و به نظر نمی‌رسد ورزشگاه تا آغاز بازی پر شود.

* خسرو حیدری با وجود اینکه در ترکیب اصلی آبی‌پوشان حضور ندارد، اما به همراه سایر نیمکت‌نشینان استقلال مشغول گرم کردن است.

* هواداران تیم استقلال در جریان مسابقه امروز بارها و بارها فرهاد مجیدی را مورد تشویق قرار دادند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار