تبلیغات

شیرین ایزدی ،بازیگر نقش شمس پهلوی در معمای شاه +عکس -آکا

آکاایران شیرین ایزدی Shirin Izadi بازیگر نقش «شمس پهلوی» در سریال معمای شاه است. تاکنون بیوگرافی بیشتری از این بازیگر منتشر نشده است.,[categoriy]

شیرین ایزدی ،بازیگر نقش شمس پهلوی در معمای شاه +عکس -آکا

آکاایران: شیرین ایزدی ،بازیگر نقش شمس پهلوی در معمای شاه +عکس

بازیگر که باشید علاقه به خاص بودن و نیاز به دقت در انتخاب دارید. از طرفی هم با قرار گرفتن در فضای سینما، تلویزیون و تئاتر بیشتر متوجه پوشش خود می شوید و اگر در چند سریال تاریخی هم حضور داشته باشید، مطمئنا لباس های آن شما را در حدی مجذوب می کند که جرقه ای در ذهنتان زده خواهد شد و از فردای پروژه دست به کار طراحی مانتوهایی جدید با حس و حال سنتی خواهید زد.
,[categoriy]
شیرین ایزدی بازیگر تلویزیون و سینما یکی از کسانی است که تحت تاثیر همین جو و انرژی لباس های سنتی تصمیم به تولیدمانتو گرفته است و به گفته خود ایده این کار برای اولین بار در سریال تلویزیونی «تبریز در مه» به ذهنش خطور کرده است.

شیرین ایزدی می گوید: طراحی لباس، همیشه یکی از دغدغه هایم بوده است و در کارهایم سعی کرده ام با طراح لباس هماهنگی لازم را داشته باشم. با دیدن فیلم ها و سریال ها اولین چیزی که نظرم را جلب می کند، فرم پوشش بازیگرهاست.

همین توجه باعث شد به کاری که از قبل به صورت حسی با آن ارتباط داشتم، گرایش پیدا کنم. پس به اتفاق یکی از دوستانم، خانم هانیه لطفی شروع به فعالیت کردم.

,[categoriy]

در طراحی مدل ها در کنار حفظ پوشش اسلامی، سعی در ایجاد تنوع شده است.

پارچه ترمه برای همه خانم های ایرانی خاطره انگیز است. حتی اگر تا به حال هم مانتویی از ترمه نداشته اید، حتما تصویری از آن را به خاطر دارید که همین انتخاب ترمه و به کارگیری آن برای تزیین مانتو به زیبایی کار افزوده است.

,[categoriy]شیرین ایزدی و سپند امیر سلیمانی,[categoriy]عکس های جدید شیرین ایزدی

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار