تبلیغات

چطور لوازم آرايش خرد شده را ترميم کنيم؟

چطور لوازم آرايش خرد شده را ترميم کنيم؟

مجله اينترنتي تناسب اندام/ چه پنکيک مورد علاقه‌ تان از دستتان افتاده باشد و چه رژگونه را به گونه ‌اي استفاده کرده باشيد که کناره‌ هاي آن شروع به ترک خوردن کرده باشد، اينجا چند راه حل براي ترميم انتهاي رژگونه خرد شده يا پودر ترک خورده شما آورده‌ ايم به طوري که بتوانيد تا آخرين ذره آن را استفاده کنيد، بدون آنکه مجبور باشيد به صورت وا رفته آن را به کار بريد (که براي اين کار طراحي نشده و تقريبا عمل نمي‌کند)
۱- تمام پودر يا رژگونه را از ظرف آن خارج کنيد (بله، حتي اگر به معني شکستن بيشتر آن باشد) و به يک کاسه کوچک منتقل کنيد. هر چه پودر بيشتر باشد به کاسه بزرگتري نياز داريد اما بايد قادر باشيد آن را هم بزنيد بدون آنکه در ته ظرف ته نشين شود.
۲- از يک قاشق يا چنگال براي خردتر کردن پودر استفاده کنيد.
۳- به آرامي به پودر، الکل اضافه کنيد تا يک خمير غليط به دست بياوريد. بهتر است الکل خيلي کم باشد تا خيلي زياد.
۴- خوب بهم بزنيد تا کاملا مخلوط شود.
۵- مخلوط را دوباره به ظرف اصلي برگردانيد (اگر کمي از آن اضافه آمده، از يک ظرف سايه چشم استفاده کنيد).
۶- با ته قاشق مخلوط را فشار دهيد.
در ظرف را باز بگذاريد تا، در طول شب يا در صورت نياز در زمان بيشتر در هواي آزاد خشک شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مجله اينترنتي تناسب اندام

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.