تبلیغات

پيروزي بر پيکان برد قبلي استقلال را تکميل مي‌کند

پيروزي بر پيکان برد قبلي استقلال را تکميل مي‌کند

ورزش 3/ پيشکسوت استقلال گفت: خوش خيالي است اگر استقلالي ها تصور کنند بازي ساده اي برابر پيکان پيش رو دارند.
محمد نوري اظهار داشت: قطع به يقين پيکان حريف ساده اي براي استقلال نيست. درست که اين تيم در دو سه بازي اخيرش خوب نتيجه نگرفته و اين انتظار مي رود که مقابل استقلال هم نتيجه نگيرد، اما بازي کردن مقابل استقلال براي هر تيمي ايجاد انگيزه مي کند و اين است که کار را براي اين تيم سخت مي کند.
پيشکسوت آبي پوشان در خصوص حواشي ايجاد شده براي اين تيم به خصوص در فضاي مجازي اظهار داشت: عده اي با سوء نيت از فضاي ملتهب استقلال سوء استفاده ميکنند تا دست به يکسري تسويه حساب هاي شخصي بزنند. مثلا من مي بينم که فرد موجهي مثل دکتر بزرگي را مورد هجمه قرار داده و ايشان را مسبب محروميت استقلال از نقل و انتقالات دانسته اند. درحالي که نه تنها اين فرد هيچ مسئوليتي در اين زمينه ندارد، بلکه ظالمانه مورد هجمه قرار گرفته است.
نوري گفت: اميدوارم هواداران خوب استقلال در اين فضا فريب افرادي که قصد تسويه حساب هاي شخصي را داشته و مي خواهند از اين آب گلالود ماهي گيري کنند را نخورند. هواداران استقلال باهوش باشند و درست قضاوت کنند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيدمنبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.