تبلیغات

مخالفت یونان با استرداد نظامیان ترکیه

به گزارش افکارنیوز،

به نقل از خبرگزاری "آناتولی"؛ دادگاه عالی یونان، امروز پنجشنبه، تحویل هشت نظامی ترکیه به مقامات این کشور را که در کوتای نافرجام در ماه ژوئیه 2016 شرکت کرده و سپس به یونان پناهنده شده بودند، رد کرد.

خبرنگار "آناتولی" گزارش داد که پلیس یونان، پیش از آنکه قاضی این هشت نظامی ترکیه را برای قرائت حکم صادر شده به دادگاه فرابخواند، آنها را با بستن به یکدیگر به دادگاه منتقل کرده بود.

گفتنی است روز دوم کودتای نافرجام در ترکیه، یک فروند بالگرد نظامی این کشور با هشت نفر از نظامیانی که گفته می شود از وابستگان "فتح الله گولن" –رقیب تبعیدی اردوغان به آمریکا- هستند و در کودتا شرکت کرده بودند، در شهر "الکساندر پولی" یونان به زمین نشست.

به دنبال این اقدام، ترکیه از مقامات یونان خواست تا این افراد نظامی را به آنکارا تحویل دهد که بر اساس حکم امروز دادگاه یونان، این درخواست از سوی مقامات آتن رد شده است.

ماه "ژوئیه" 2016، گروهی از نظامیان ترکیه به کودتا علیه دولت حاکم در این کشور اقدام کردند که تلاششان بی نتیجه ماند.

دولت ترکیه به دنبال این کودتا، ده ها هزار نفر را بازداشت و هزاران کارمند، نظامی و دانشگاهی را از کار خود برکنار کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.