تبلیغات

شروط جديد در عقدنامه دختران عربستاني!

شروط جديد در عقدنامه دختران عربستاني!

جام نيوز/ روزنامه سعودي "الرياض"، از درج شرايط عجيب از سوي دختران عربستاني در عقدنامه ازدواج خبر داد.
اين روزنامه عربستاني، مواردي همچون اجازه اشتغال زنان در مشاغل مختلط، برخورداري از حق طلاق در صورت تمايل مرد به چند همسري و نبردن تلويزيون به منزل را از جمله شرايط عجيب دختران براي ازدواج ذکر کرده است.
رونامه الرياض به نقل از نوار العصيمي، مدير يک دفتر ثبت ازدواج در عربستان نوشت: "برخي دختران هنگام عقد نکاح، شرط اهل نماز بودن را در کنار شرايط مذکور مطرح مي‌کنند، برخي مردان نيز براي زنان مطلقه شرط مي کنند که فرزندان همسر سابق خود را رها کنند و آنها را با خود به خانه همسر جديد نياورند".
العصيمي فاش کرد که براساس اين شرايط، زن مي تواند در صورت مخالفت همسر با هريک از شرايط اساسي مورد قبول، درخواست طلاق کند.
اين عاقد به روزنامه الرياض گفت: "به تازگي با ديگر شرايط عجيب زنان مانند برخورداري همسر از منزل شخصي مستقل، شرط ادامه تحصيل زنان، مخالفت با چند همسري مردان و حق اشتغال زنان، مواجه شده ايم".با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: جام نيوز

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.