تبلیغات

تیغ زدن ابروها به این صورت باید باشد

تیغ زدن ابروها به شکلی اصولی و درست باشد تا تاثیر آن را در زیباترشدن بیشتر ابروها مشاهده نمائید.

تیغ زدن اصولی ابروها


در صورتی که همیشه ابروهای خود را با موچین مرتب کرده و  گاها با خراب کردن مدل ابروها از این که از موچین مورد علاقه خود استفاده کرده اید، پشیمان شده اید می توانید به سادگی به جای موچین از تیغ ابرو استفاده کنید تا هم ابروها سریع تر رشد کنندو هم این که در صورتی که در مدل دادن به ابروها مرتکب هر نوع خطایی شدید، مطمئن باشید که آن قسمت از ابروها به سرعت رشد کرده و خطای شما پوشانده می شود.

نحوه استفاده از تیغ ابرو
در ادامه مراحل مناسبی که برای مرتب کردن و مدل دادن به ابروها نیاز است آموزش داده می شود.
مرحله اول استفاده از تیغ ابرو
ابتدا باید ابروها را آماده کنید. برای این کار هم ابتدا یک دوش با آب ولرم بگیرید تا موهای ابروها نرم تر شوند. همچنین آب گرم باعث می شود که ریشه موی ابروها باز شده و در نتیجه حالت دادن آن ها راحت تر شود.
مرحله دوم استفاده از تیغ ابرو
در این مرحله نوبت به آبرسانی و مرطوب کردن ابروها می رسد. برای این کار می توانید از یک مرطوب کننده معمولی استفاده کرده و آن را دور چشم ها و ابروها بزنید. این کار به پوست کمک کرده و استفاده از تیغ ابرو کمترین آسیب ممکن را به ابروها می زند.
مرحله سوم استفاده از تیغ ابرو
حال نوبت به استفاده از تیغ ابرو می رسد، برای این که حالت بهتری روی ابروها به وجود آورید باید از یک مداد ابرو استفاده کرده و با یک خط مشخص حالت دلخواه خود را مشخص کنید. در صورتی که مداد ابرو ندارید هم می توانید از یک مداد سفید و کم رنگ استفاده کرده و خط بکشید. فراموش نکنید که قبل از هر کاری ابروها را به خوبی شانه کرده و برای کشیدن تیغ روی ابروها از ضربات آهسته استفاده کنید. سعی کنید تا جای ممکن دقیق رفتار کنید. فراموش نکنید که تیغ ابرو تیز است و باید دقت بیشتری در به کار بردن آن به خرج دهید.
 
 مرحله چهارم استفاده از تیغ ابرو

برای حالت دادن به ابروها یک خط مشخص در اطراف آن ها کشیده و دقت کنید که موهایی که خارج از این قرار می گیرند را باید اصلاح کنید.
مرحله پنجم استفاده از تیغ ابرو
دقت داشته باشید که هدف از استفاده از تیغ ابرو باید این باشد که موهایی که خارج از خطی است که با مداد ابرو کشیده بودید را از بین ببرید. پس به دقت به حالت موها توجه کرده و آن هایی که باید اصلاح شوند را از بین ببرید. در حرکت دادن تیغ ابرو هم از حرکات افقی و خلاف جهت رویش ابروها استفاده کنید.
مرحله ششم استفاده از تیغ ابرو
سپس یک حوله نرم که کمی مرطوب شده باشد را روی ابروها کشیده و موها اضافی را پاک کرده و بار دیگر در صورت نیاز از تیغ ابرو استفاده کنید تا موی قسمت هایی که هنوز باقی مانده اند را از بین ببرید.
مرحله هفتم استفاده از تیغ ابرو
معمولا در بالای ابروها موهای اضافی چندانی رشد نمی کنند در صورتیکه می خواهید موهای این قسمت را هم از بین ببرید می توانید تیغ ابرو را صاف نگه داشته و این بار در جهت موافق رشد ابروها آن ها را بتراشید. تنها دقت داشته باشید که در انجام این کار زیاده روی نکنید.

مرحله هشتم استفاده از تیغ ابرو
برای تراشیدن موهای زیر ابروها هم باید از بالاترین قسمت ابروها شروع کرده و سپس به قسمت های پایینی برسید. برای این کار هم از ضربات آهسته ای استفاده کرده و با کمی فشار روی پوست موهای اضافی آن را از بین ببرید.
مرحله نهم استفاده از تیغ ابرو
پس از آن که موهای اضافی و خارج از خط ابروها را زدید، بار دیگر از نزدیک نگاه کرده و از یکسان بودن و تقارن ابروها اطمینان کسب کنید.
مرحله دهم استفاده از تیغ ابرو
در پایان از یک حوله نرم و ولرم استفاده کرده و ابروها را پاک کنید. سپس روی ابروها ژل ابرو زده و بهترین حالت ممکن را روی ابروها به وجود آورید.

رژلب

اخبار مرتبط:

تاثیر تیغ زدن ابرو بر پرپشت شدن ابرو+تصاویر

مرحله به مرحله ی پر کردن ابرو+ راهنمای تصویری

چهار اصل طلایی در برداشتن ابرو!

کدام موچین ها برای برداشتن ابرو مناسب ترند؟

آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاوير

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.