تبلیغات

سريال تلويزيوني "بازگشت" روي آنتن شبکه 2 سيما

سريال تلويزيوني

ميزان/ سريال تلويزيوني بازگشت، به کارگرداني اميرحسين ماکويي و تهيه کنندگي محمدکاظم بيات روز چهارشنبه روي آنتن شبکه 2 سيما رفت.
سريال تلويزيوني بازگشت پس از گذراندن مراحل فني، تدوين و صداگذاري آماده نمايش شد، اين مجموعه يک مجموعه اپيزوديک به شمار مي رود، که اولين قسمت آن پخش شد.

بازگشت، بر اساس پرونده هاي واقعي ساخته شده است. حضور افراد واقعي هر پرونده در سريال، جلوي دوربين و شرح وقايع حادث شده بر آنها و در ادامه به تصوير کشيده شدن همان اتفاق به صورت داستاني از شاخصه هاي اين سريال محسوب مي شود. بازيگران در اين سريال بر اساس چهره هاي واقعي افراد درگير در هر پرونده انتخاب و و به ايفاي نقش پرداخته اند. در مجموع حدود 70 بازيگر در اين مجموعه جلوي دوربين اميرحسين ماکويي رفتند.

يکي از ويژگي هاي اين مجموعه تلويزيوني، ريتم پرسرعت فيلم و ايجاد تعليق و هيجان آن به شمار مي رود و با ايجاد صحنه هايي مهيج و همچنين دراماتيک، که برگرفته از واقعيت و پرونده هاي واقعي هستند، قصد دارد تا هر چه بيشتر همذات پنداري بيننده را با داستان فيلم برانگيزد. فيلمنامه اين سريال که هر قسمت آن مجزا بوده و يک داستان را روايت مي کند بر اساس پرونده هاي واقعي نوشته شده است. موضوعات اين مجموعه به مسائلي چون: تصادف هاي جرحي اشخاص، سقوط از ساختمان، آتش سوزي انبار و . . . .مي پردازد، به طوريکه با حادث شدن اين اتفاقات چه پيامدي در زندگي خود آن افردا و متعاقباً براي خانواده هايشان دارد.

اين مجموعه تلويزيوني ضمن ايجاد لحظات مهيج، دارماتيک و سرگرم کننده، به انتقال اطلاعاتي به بيننده مي پردازد که شايد بسياري از آنها را خيلي از بينندگان تا به امروز به آنها آگاه نبوده اند.
ساختار اين سريال متکي بر ايجاد هر چه بيشتر تعليق و هيجان براي بيننده است تا بيننده بتواند عمق حادثه را دريابد. هدف اصلي ساخت اين مجموعه فرهنگ سازي استفاده است انواع بيمه ها در عموم مردم مي باشد . همچنين يکي ديگر از اهداف اين مجموعه آشنا کردن بيننده با مفاهيم و موضوعاتي است که شايد تا کنون با آن برخورد نداشته است.

سريال تلويزيوني بازگشت چهارشنبه هر هفته ساعت 23:30 از شبکه 2 سيما پخش خواهد شد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.