تبلیغات

ریزگردها لرستان را تعطیل کرد

با ورود موج جدید ریزگردها از بعد از ظهر امروز به استان لرستان وضعیت کیفی هوای شهرستان های پلدختر، کوهدشت و رومشکان در وضعیت بسیارخطرناک قرار گرفته است.

باشگاه خبرنگاران جوان: ا ورود موج جدید ریزگردها از بعد از ظهر امروز به استان لرستان وضعیت کیفی هوای شهرستان های پلدختر، کوهدشت و رومشکان در وضعیت بسیارخطرناک قرار گرفته است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت : هوا در شهرستان پلدختر در بعد از ظهر امروز به 21 برابر حد استاندارد و آلودگی هوا در شهرستان های کوهدشت و رومشکان به 14 برابر حد مجازرسید.

فتحی بیرانوند میزان ذرات معلق 2ونیم میکرون (پی ام 2 ) را در هوای پلدختر841 میکروگرم بر مترمکعب و میزان ذرات معلق با قطر 10 میکرون (پی ام 10 ) را 10 میکرون بر مترمکعب اعلام کرد .

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: براساس پیش بینی هواشناسی ،به علت وزش باد ، فردا ازشدت آلودگی هوا دراستان کاسته شده وازروز سه شنبه با ورود سامانه بارشی وضعیت به حالت عادی بر می گردد.

آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان هم لحظاتی پیش گفت: به علت آلودگی هوا ، کلیه مدارس ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان درشهرستان های پلدختر و رومشکان ، فردا تعطیل است .

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار