تبلیغات

مرگ مرموز دختر ملی‌پوش والیبال

دختر ملی‌پوش تیم والیبال به‌ دلیل سقوط از ساختمانی نیمه‌کاره در نکا کشته شد.

مرگ مرموز دختر والیبالیست:

فائزه قاضی‌پور والیبالیست نکایی که سابقه 2 بار حضور در اردوی تیم ملی والیبال جوانان را داشت به‌دلیل سقوط از ساختمان نیمه‌کاره چهار طبقه خیابان مهرآباد نکا جان باخت.

یکی از بستگان وی در این باره گفت: او برای تمرین و رفتن به باشگاه ورزشی از خانه خارج شد اما پس از مدتی جسدش در یک ساختمان نیمه‌کاره پیدا شد. پرونده در مرحله تحقیقات است و هنوز علت حضور وی در ساختمان و جان باختن این ملی‌پوش والیبال معلوم نیست.

سردار مسعود جعفری نسب فرمانده انتظامی استان مازندران در این‌باره گفت: پس از سقوط مرموز این دختر، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند. در بررسی ها مشخص شد این دختر از طبقه پنجم ساختمان سقوط کرده و قرار نبود آن روز به این محل برود. وی افزود: دو فرضیه قتل و خودکشی در همان ابتدا مطرح شد که با تحقیقات مقدماتی احتمال خودکشی کمرنگ شد. مرگ این والیبالیست جوان از نظر پلیس مشکوک است و کارگران ساختمان محل حادثه بازداشت شده اند. این افراد در حال حاضر در پلیس آگاهی بازداشت هستند و بازجویی از آنها ادامه دارد. همچنین پسر جوانی در این رابطه دستگیر شده که تحقیقات از او نیز آغاز شده است. فردی که آخرین بار با این دختر تماس گرفته بود نیز در میان دستگیر شدگان است.

فرمانده انتظامی مازندران برخی اخبار منتشر شده درباره اینکه این دختر برای تمرین به ساختمان نیمه کاره رفته بود را تکذیب کرد و گفت: همان‌طور که اعلام کردم مرگ این دختر مشکوک است و تا زمان تکمیل تحقیقات باید صبر کرد.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamejamonline.ir

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار