تبلیغات

بازدید وزیر ارشاد از ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر

بازدید وزیر ارشاد از ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شامگاه پنجشنبه هفتم بهمن‌ماه، سیدرضا صالحی‌امیری به ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر آمد و با دبیر و مدیران این جشنواره دیدار و گفت‌وگو کرد.

صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیران سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر گفت: «به همه شما عزیزان خسته نباشید می‌گویم و می‌دانم تا به امروز روزهای سختی را گذراندید.»

او ادامه داد: «مشکلی که برای سامانه ثبت نام پیش آمد، دیگر گذشت و آنچه مهم است، کار جمعی است و این که نباید هدف‌مان را گم کنیم. هدفی که همه ما در سینما دنبال می‌کنیم، ایجاد نشاط و حرکت و جنبش است.»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: «در حوزه سینما نیاز به یک جهش داریم که در زیرساخت‌های سینمای ایران، این جهش شکل گرفته است. از یاد نبریم که سینما می‌تواند در جامعه بسیار موثر باشد تا آنجا که که دراین حوزه رقابت تبدیل به تکامل و شکوفایی می‌شود.»

او ادامه داد: «به نظرم بهتر است در سال 96 ظرفیت جشنواره را به دوبرابر در سطح ملی برسانیم و در زمان برگزاری آن تغییراتی ایجاد کنیم و برای برگزاری در استان‌ها سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد.»

صالحی امیری با بیان اینکه هدف‌گذاری مهم است، گفت: «باید هدف سینمای ایران را برای 10 سال بعد مشخص کنیم، درغیر اینصورت دچار روزمرگی می‌شویم. آرزویم این است تا سینما با حوزه جامعه شناسی درگیر شود و مسائل اجتماعی در سینما بازتولید شود.»

حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی نیز که در این دیدار حضور داشت با اشاره به برگزاری جشنواره در استان‌ها، گفت: «برگزاری جشنواره در استان‌ها کار سختی است اما با برنامه‌ریزی سعی کردیم کام مخاطبان را شیرین کنیم و به مطالبات پاسخ دهیم.»

دبیر سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر در ابتدای این نشست توضیحاتی درباره روند برگزاری جشنواره و اتفاقانی و برنامه‌هایی که تا به امروز در جشنواره انجام شده را ارائه و مدیران بخش‌های مختلف جشنواره را معرفی کرد.

در این دیدار محمد حیدری دبیر جشنواره و هر کدام از مدیران بخش‌های مختلف گزارشی را به صورت مجزا در مورد حوزه کاری خود ارائه دادند.
همچنین مدیرعامل شرکت فناپ نیز ضمن عذرخواهی از مشکل پیش آمده در سامانه ثبت نام گزارشی را در مورد پیشینه این شرکت ارائه کرد.
در این دیدار افرادی همچون امین عارف نیا مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی، محمدمهدی دادگو، بهروز غریب‌پور، مجید مظفری، جواد رمضانی، مهتاب کرامتی، مسعود نجفی، رضا سعیدی‌پور، محمدرضافرجی، عزت‌الله علیزاده، کوروش پیرو، مرتضی رزاق کریمی، نصرالله مرادی، حسینعلی رئیس صمدی، جلیل اکبری صحت و بابک رضایی حضور داشتند.

58243

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.