تبلیغات

طلاي زهرا نعمتي در بين ۳ عملکرد برتر تيروکمان پارالمپيک

طلاي زهرا نعمتي در بين ۳ عملکرد برتر تيروکمان پارالمپيک

تسنيم/ درخشش بانوي تيراندازي با کمان کشورمان در پارالمپيک ۲۰۱۶ ريو در بين بهترين عملکرد ورزشکاران معلول اين رشته قرار گرفت.
سايت کميته بين‌المللي پارالمپيک در گزارشي به معرفي بهترين عملکرد ورزشکاران تيراندازي با کمان در پارالمپيک 2016 ريو پرداخت. در ميان سه عملکرد برتر سال 2016 نام زهرا نعمتي نيز قرار دارد.
سايت IPC با اشاره پيروزي 6 بر 4 نعمتي در فينال مقابل «وو چون يان» قهرمان جهان، کسب مدال طلاي پارالمپيک و دفاع از عنوان قهرماني خود در پارالمپيک 2012 لندن از قول اين بانوي تيراندازي با کمان نوشته است: «فقط يک احساس وجود داشت که من مي‌دانستم قهرمان مي‌شوم. به همين دليل هم آرام بودم. فقط مي‌دانستم که مي‌توانم اين کار را انجام بدهم.»
در ادامه اين گزارش آمده است: «نعمتي در پارالمپيک ريو توانست مدال نقره ميکس ريکرو را نيز در کنار ابراهيم رنجبر کسب کند و مدال‌هاي تيراندازي با کمان ايران را به چهار برساند. تماشاگراني که حضور داشتند، نام او را صدا مي‌زدند که نشان دهنده محبوبيت نعمتي بود.
اين ورزشکار در اين باره عنوان کرد: «انرژي‌ در مردم و تماشاگراني که آنجا بودند، وجود داشت که مي‌خواستند من برنده شوم. همه اين انرژي‌ها مرا تحت تاثير قرار داد و به من کمک کرد.»
«ژو جيا مين» از چين و تيم بانوان بريتانيا ديگر کساني بودند که در کنار زهرا نعمتي، دو عملکرد برتر ديگر سال 2016 را داشتند.منبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.