تبلیغات

آغاز دوباره گرد و غبار در خوزستان

مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز گرد و غبار مجدد در سطح استان از بعد از ظهر امروز خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز گرد و غبار مجدد در سطح استان از بعد از ظهر امروز خبر داد.

کوروش بهادری اظهار کرد: امروز بعدازظهر به دلیل وزش باد شاهد پدیده گرد و غبار در استان خواهیم بود ولی این پدیده، امروز نسبت به روز گذشته از شدت کمتری برخوردار است.

وی با بیان این‌که منشا این گرد و غبار داخلی است، افزود: فردا (دوشنبه) با وزش بادهایی با سرعت 40 تا 50 کیلومتر در ساعت، در کل نقاط استان شاهد پدیده گرد و غبار هستیم و شدت این گرد و غبار به شدت دیروز و حتی شدیدتر نیز خواهد بود و فردا تمام روز تا بعدازظهر شاهد پدیده گرد و غبار در کل استان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: با توجه به غلظت گرد و غبار فردا، توصیه می‌شود شهروندان فردا از حضور در فضاهای باز اجتناب کنند و انجام کارهای غیرضروری را به پس از گرد و غبار موکول کنند، همچنین درصورت خارج شدن از خانه حتما از ماسک استفاده کنند.

بهادری عنوان کرد: ممکن است ابتدای صبح سه‌شنبه نیز همچنان آثاری از گرد و غبار در آسمان استان خوزستان مشاهده شود ولی با ورود سامانه بارشی از ظهر شاهد بارش‌های پراکنده در استان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: با توجه به پیش‌بینی وقوع پدیده گرد و غبار شدید، امروز جلسه‌ ستاد مدیریت بحران خوزستان به منظور تصمیم‌گیری درباره تعطیلی دستگاه‌ها، ادارات، مدارس و دانشگاه‌های استان در استانداری تشکیل خواهد شد.

بهادری همچنین اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته امیدیه با 28 درجه و ایذه با 7 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان گزارش شدند. دمای هوای امروز اهواز نیز بین 26 تا 12 درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار