تبلیغات

اهمیت تعداد رابطه جنسی در زندگی مشترک


درباره خنده نوزاد چه می دانید؟اهمیت تعداد رابطه جنسی در زندگی مشترکاز همان هفته اول تولد، بيش‌تر مادران حس می‌کنند نوزادشان لبخند می‌زند، اما حقیقت آن است که او تلاش می‌کند تا این کار را انجام دهد. لبخند نوزاد یک‌هفته‌ای، لبخند متقارنی نیست. به گوشه‌ای از لب محدود شده و همراه با آن، چشم‌ها و گونه‌ها حرکتی انجام نمی‌دهند و به عبارت دیگر، هنوز ماهیچه‌ها برای لبخند زدن توانا نیستند!
دلیل ترس زنان ایرانی از زایمان طبیعیاهمیت تعداد رابطه جنسی در زندگی مشترک

می‌گوید حتی فکرش هم دردآور است. ۹ ماه بارداری و به نفس نفس افتادن یک طرف، دراز به دراز افتادن و جیغ و داد کردن برای تولد عزیزترین کسی که در دنیا می‌شناسی، از بین پاهایت یک طرف دیگر. رو ترش می‌کند و می‌گوید من ترجیح می‌دهم مثل بچگی‌ام فکر کنم، بچه را خدا می‌دهد و در دلت می‌گذارد و بعد هم از شکمت بیرونش میاوری.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


نکات اساسی در مورد بازی با کودکاهمیت تعداد رابطه جنسی در زندگی مشترک

کودکان از طریق بازی مهارت های شناختی خود را گسترش می دهند مانند حل مساله یا مهارت های ریاضی وقتی وانمود می کنند که صاحب یک فروشگاه مواد غذایی هستند.
بیماری انگلی در کودکان، علائم و درمان


اهمیت تعداد رابطه جنسی در زندگی مشترک


آلودگی با انگل ها یکی از مشکلات شایع کودکان است. هر چند که برخی از بیماری ‌ها بیشتر در کودکان شایع است، اما واگیردار بودن این نوع از بیماری‌ ها سبب می ‌شود که همه ی اعضای خانواده به شکلی درگیر بیماری شوند، از جمله این بیماری‌ ها می ‌توان به بیماری‌ های انگلی اشاره کرد.


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار