تبلیغات

استقلال بدون جباروف در آسیا

به گزارش افکارنیوز،

فهرست استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نهایی شده است.

 در فهرست آسیایی استقلال چند نکته جالب توجه به نظر می رسد.

چرا تیموریان و چشمی هستند، جباروف نیست؟ قرارداد چپاروف یک هفته پیش از تیموریان به ثبت رسید اما این بازیکن با تیموریان و چشمی یک تفاوت بزرگ داشت که این تفاوت، سوال بزرگی را ایجاد می کند. چپاروف برای حضور در لیست آسیایی استقلال نیاز به دریافت کارت ITC خود از سیستم TMS داشت اما تیموریان و چشمی تنها لازم بود تا قرارداد خود را در هیات فوتبال ثبت کنند که این اتفاق انجام شد.

استقلالی ها قصد داشتند که نام چپاروف را به دلیل حضور او در تاریخ 4 بهمن در تهران که مصادف با آخرین فرصت ارسال لیست به AFC بود، در مهلت بعدی که 12 بهمن بود، به این فدراسیون ارسال کنند و به همین دلیل نام این بازیکن را در لیست قرار ندادند تا کارت بازی او را دریافت کنند اما زمانی که آبی ها برای دریافت کارت بازی بازیکن ازبک خود اقدام کردند، متوجه محرومیت خود شدند. نکته جالب توجه اینجاست که فدراسیون فوتبال در لیست ارسالی استقلال به فدراسیون فوتبال، نام چشمی و تیموریان را قرارداده که نشان می دهد این فدراسیون نیز از محرومیت استقلال خبردار نبوده است و به همین دلیل نیز نام این دو بازیکن در لیست استقلال به چشم می خورد. البته اینکه نام این دو بازیکن در هیات فوتبال تهران ثبت شده نشان می دهد که فدراسیون نیز در جریان این موضوع نبوده و حضور نام آنها در لیست آسیایی، سند دیگری برای این ادعا است.

خط بزرگی که از بیخ گوش استقلال گذشت

فرض کنیم که جباروف با استقلال به توافق نمی رسید و آبی ها مجبور به استفاده از سیستم TMS برای دریافت کارت بازی این بازیکن نمی شدند و در ادامه نیز هیچ تلاشی برای جذب بازیکن خارجی نمی کردند. به این ترتیب استقلال با تیموریان و چشمی راهی دیدار با السد می شد و کافی بود تا تنها یکی از این دو بازیکن تنها یک دقیقه برای استقلال به میدان برود تا آبی ها در این بازی سه بر صفر بازنده شوند. به این ترتیب این بازیکن ازبک و پرونده دریافت کارت بازی او برای استقلال و فدراسیون نعمتی شد تا از یک آبرو ریزی بزرگ دیگر، فرار کنند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.