تبلیغات

رازگشایی از جنایتی هولناک در حاشیه رودخانه

راز جنایت در حاشیه رودخانه شوبکلای بابل در جریان اقدام‌های پلیس این شهر فاش شد.

رازگشایی از یک جنایت

راز جنایت در حاشیه رودخانه شوبکلای بابل در جریان اقدام‌های پلیس این شهر فاش شد.

در جریان این حادثه مرد جوانی قربانی شلیک مرگبار دوستش شده و  از پای درآمده بود.بنا بر این گزارش،روز سه شنبه 27 بهمن ماه سال جاری یکی از ساکنان روستای شوبکلا در حال عبور از حاشیه رودخانه‌ای در حوالی این روستا بود که با پیکر بی‌جان مرد جوانی روبه‌رو شد که به صورت طاقباز روی زمین افتاده بود.این مرد که شوک زده شده بود بسرعت مأموران پلیس را در جریان ماجرا قرار داد.

دقایقی بعد اکیپی از مأموران کلانتری 13 بابل خود را به محل حادثه رسانده و تحقیق در این باره را آغاز کردند.در حالی که تجسس‌های کارآگاهان پلیس برای ردیابی علت و چگونگی وقوع حادثه ادامه داشت، مرد جوانی به پلیس مراجعه کرد و آنان را در جریان ماجرای ناپدید شدن برادرش قرار داد.وی در این باره به پلیس گفت: برادر 25 ساله‌ام که جابر نام دارد از روز گذشته خانه را ترک کرده و هنوز بازنگشته است.

با توجه به این اظهارات، تحقیق درباره جسد و گزارش گم‌شدن پسر جوان ادامه یافت و مشخص شد جسد متعلق به همان مرد گمشده است. بدین ترتیب جسد برای اعلام علت و زمان مرگ قربانی حادثه  در دستور کار تیمی از متخصصان پزشکی قانونی قرار گرفت.

آنان با بررسی‌ها و کاووش‌های نخستین خود اعلام کردند که قتل بر اثر شلیـــک گلوله ای از یک تفنگ ساچمه‌زنی و از ناحیه پشت سر صورت گرفته است.

با توجه به این سرنخ‌ها با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای بابل، تحقیقات برای ردیابی عاملان جنایت آغاز شد.در جریان این اقدام‌های پلیسی بود که کارآگاهان دریافتند قربانی حادثه قبل از پیداشدن جسدش با پسر جوانی به شکار رفته است.در ادامه این بررسی‌ها معلوم شد قربانی حادثه با پسر مورد نظر اختلاف مالی داشته است.

بدین ترتیب مأموران با احتمال اینکه این مرد از ماجرای قتل مرد جوان اطلاع داشته باشد او را ردیابی و بازداشت کردند.وی که عیسی نام دارد در جریان بازجویی‌های نخستین پلیس ادعا کرد از ماجرای قتل بی اطلاع بوده و در این باره بی‌گناه است اما در ادامه تحقیقات وقتی با ارائه دلایل و مستندات پلیسی روبه‌رو شد پرده از راز جنایت در حاشیه رودخانه برداشت و قتل را به گردن گرفت.

وی در اعتراف‌های خود گفت: از مدت‌ها پیش با قربانی حادثه اختلاف مالی داشتم. روز حادثه به بهانه رفتن به شکار او را فریب داده و با خود به محل خلوتی در حاشیه رودخانه کشاندم. در حالی که او جلوتر از من بود با تفنگی که همراه داشتم گلوله‌ای به سرش شلیک کردم. او روی زمین افتاد و من بسرعت از محل حادثه متواری شدم.

بدین ترتیب با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده، متهم تا انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس قرار گرفت. تجسس‌های پلیسی برای پیدا کردن اسلحه مورد استفاده در قتل ادامه دارد.

ایران

اخبار مرتبط:

پسرعموهای جنایتکار راز جنایت های خود را فاش کردند

پسر مست به خاطر اختلاف مالی جان پدرش را گرفت

راز سر به مهر قتل فجیع دختر 8 ساله

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار