تبلیغات

برانکو به رضائیان روحیه داد

به گزارش افکارنیوز، آن طور که شنیدیم در یکی از آخرین جلسات تمرینی پرسپولیس رامین رضاییان در حالی که به شدت ناراحت بود و حال و حوصله نداشت. یکی، دو تن از بازیکنان پرسپولیس از او پرسیدند: «رامین چته؟ چرا ناراحتی؟!»

رضاییان هم با بی‌حوصلگی جواب داد: «از قول من چیزهایی نوشتن که اصلاً صحت نداره... من کجا برای سرمربی تیم تعیین تکلیف کردم یا از حضور در پرسپولیس با این همه هوادار بامعرفت ناراحتم؟ واقعاً متأسفم که این چیزها رو می‌نویسن و ...»

همبازیان مدافع ملی‌پوش به او گفتند: «حالا این‌قدر خودت را ناراحت نکن. ما همه تو را می‌شناسیم و می‌دانیم این حرف‌ها را نمی‌زنی و...»

رامین هم دوباره گفته است: «آخه من اگر بخوام حرفی بزنم که خودم می‌زنم. نیازی به سخنگو ندارم...»

با وجود دلداری پرسپولیسی‌ها به مدافع ملی‌پوش، این بازیکن دل و دماغی برای تمرین نداشت تا اینکه داستان به گوش برانکو رسید. شنیدیم سرمربی کروات پرسپولیس، رامین را نزد خود فراخوانده و خیلی کوتاه به او گفته است: «همه ما تو را می‌شناسیم و می‌دانیم چنین ادبیاتی نداری و آن مصاحبه را باور نمی‌کنیم. خودت را ناراحت نکن و تمرکزت را به هم نریز. بهتر است به تمرین بچسبی و به این چیزها فکر نکنی!» برانکو بعد از این حرف‌ها در طول تمرین دو، سه بار با صدای بلند رامین رضاییان را تشویق کرد تا روحیه‌اش را بالا برده و ثابت کند آن مصاحبه را باور نکرده است. جالب آن که بعد از صحبت و تشویق‌های برانکو، این مدافع ملی‌پوش به فضای تمرین برگشت و با روحیه‌ای بالا یکی از بهترین نفرات در کارهای تاکتیکی نشان داد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.