تبلیغات

استقلال منصوريان متنوع در خط حمله

استقلال منصوريان متنوع در خط حمله

ورزش 3/ شاگردان منصوريان با استفاده از 6 روش مختلف در خط حمله در نيم فصل دوم موفق به گلزني برابر حريفان شده اند.
استقلال با به ثمر رساندن 8 گل در نيم فصل دوم، دو برابر نسبت به نيم فصل اول عملکرد بهتري داشته و البته که با اين پيشرفت در گلزني، آبي ها 7 امتياز بيشتر از نيم فصل اول کسب کردند.
نکته جالب توجه اما تنوع بالاي استقلال در خط حمله است که اين تيم را تبديل به تيمي زهردار کرده است. استقلال که در ابتداي فصل انتقادات زيادي را به دليل گلزني با حربه سانتر از سمت راست تجربه مي کرد، حالا با روش هاي متفاوت دروازه حريفان را باز مي کند تا نمايش اين تيم در خط حمله هواداران اين تيم را راضي کرده باشد.
دو گل از ضربه ايستگاهي مستقيم توسط ابراهيمي برابر پيکان و نفت تهران، يک گل با استفاده از بازي مستقيم توسط کاوه رضايي برابر استقلال خوزستان، يک گل با ارسال از سمت راست توسط حق دوست برابر نفت آبادان، دو گل با استفاده از ارسال ضربات ايستگاهي و کارهاي تمرين شده توسط حسيني و برزاي در ديدار با نفت آبادان، يک گل با شوت از راه دور توسط نورافکن و يک گل توسط قرباني بعد از انجام چند کار ترکيبي در ميانه ميدان و استفاده از عمق دفاع پيکان گل هايي است که استقلال در نيم فصل دوم به ثمر رسانده است.
آبي ها با اين تنوع تاکتيکي در گلزني نشان دادند که براي باز کردن دروازه حريفان نه تنها پلن A و B بلکه پلن هاي متنوع ديگري نيز در اختيار دارند و مي توانند برابر هر خط دفاعي به موفقيت برسند که البته گلزني در 18 بازي از 19 بازي اين فصل ليگ برتر، سند ديگري براي اين ادعا است.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.