تبلیغات

تعرض معلم شیطان صفت به 36 کودک در مدرسه/شمار قربانیان در حال افزایش است+تصاویر

معلم شیطان صفت به جرم تعرض کودکان زیر 12 سال بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، معلم شیطان صفت به جرم تعرض کودکان زیر 12 سال بازداشت شد.

گفته می‌شود ژاکلین مک‌لارن 36 ساله معلم فرانسوی که در آنتاریو تدریس می‌کرد، از جایگاه و اعتماد دانش‌آموزان سوء استفاده کرده و با فریب دانش‌آموزان به نیت شوم خود رسیده‌است.

تعرض مرد شیطان صفت به 36 کودک در مدرسه/شمار قربانیان در حال افزایش است+تصاویربه گزارش دیلی‌میل، مک‌لارن 3 نوجوان زیر 12 سال را مورد آزار و اذییت قرار داده که به گزارش پلیس آن کودکان 36 فقره آزار دیده‌اند. البته گزارش‌هایی هم حاکی از آزار چند نوجوان 16 ساله در دست است که صحت و سقم آن در حال بررسی‌ست.

این معلم فرانسوی دیگر نمی‌تواند با پسران زیر 18 سال هیچ گونه ارتباطی داشته باشد و همچنین حق ندارد به تنهایی در خیابان‌ها تردد کند، همیشه کسی باید او را در خیابان‌ها همراهی کند.

تعرض معلم شیطان صفت به 36 کودک در مدرسه/شمار قربانیان در حال افزایش است+تصاویردادگاه اعلام کرد تمام دانش‌آموزانی که با مک‌لارن ارتباط داشته‌اند می توانند با مشاوری که قرار است پلیس به مدرسه بفرستد به راحتی صحبت کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل از مک‌لارن شکایت کنند بدون اینکه اسم آن‌ها به صورت علنی بیان شود.

در حال حاضر مک‌لارن برای تحقیق بیشتر در مورد این پرونده، تا روز دادگاه در زندان به سرمی‌برد.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار