تبلیغات

اقدام مثبت رحماني فضلي در يک جلسه انتخاباتي

اقدام مثبت رحماني فضلي در يک جلسه انتخاباتي

پارس/ وزير کشور بر خلاف يکي از معاونين به شدت استانداران را از ورود در دسته‌جات و گروههاي سياسي منع کرده است.

عبدالرضا رحماني فضلي وزير کشور در جلسه اي با حضور استانداران تذکرات جدي مبني برعدم دخالت در رقابت گروههاي سياسي در انتخابات کرده و رسما در اين جلسه اعلام کرده که حتي با حضور در جلسات حزبي نيز مخالف است و با خاطي برخورد مي شود.
وي گفته است: ما نماينده هيچ فرد و گروهي نيستيم بلکه نماينده حاکميت در استان‌ها هستيم لذا بايستي بر اساس فرامين رهبري، همه تلاش خود را براي برگزاري سلامت، امنيت و قانون مداري در انتخابات قرار دهيم.
وي افزوده است: البته علاوه بر توصيه دائمي رهبري بر سلامت و حاکميت قانون بر انتخابات، ايشان همواره بر مشارکت حداکثري تاکيد داشته اند لذا بايستي بدون جنجال و درگيري بيهوده سياسي، فضاي نشاط و مشارکت بالا را در جامعه بوجود آوريم.
رحماني فضلي تصريح کرده که در مقابل فشارهايي که براي تغيير فرمانداران و استانداران هست مي ايستد و از امروز هيچ تغييري نخواهيم داشت مگر اينکه فرماندار يا استانداري بخواهد حتي در جلسات حزبي شرکت کند.
گفته مي شود وي به شدت با يکي از معاونين خود که خواستار تغيير جهت گيري وي در مورد انتخابات شده برخورد کرده است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: پارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.