تبلیغات

پرداخت عیدی مستمری بگیران از فردا /3 سال بیش از نرخ تورم مستمری ها را افزایش دادیم

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت:عیدی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از فردا پرداخت می شود.

عیدی مستمری بگیران از فردا پرداخت می شود/در طی 3 سال بیش از نرخ تورم مستمری ها را افزایش داده ایمبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری امروز(دوشنبه) اظهار داشت: عیدی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی به مبلغ 668 هزار تومان از فردا بر اساس حروف الفبا پرداخت خواهد شد که رقم این عیدی ها حدود 1500 میلیارد تومان برای 2 میلیون و 700 هزار نفر مستمری بگیر در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: 72 هزار میلیارد تومان بودجه برای سازمان تامین اجتماعی در سال 95 که شامل تعهدات سازمان ، بخش درمان ، مستمری ها ، 18 مورد مزیت بیمه ای و فعالیت های سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی هستند، در نظر گرفته شده است.

نوربخش ادامه داد: حدود 2 میلیون و 400 هزار نفر از بیمه شدگان از بانک رفاه مستمری دربافت می‌کنند که این افراد عیدی‌شان از فردا واریز خواهد شد اما بیمه شدگانی که از سایر بانک ها ،مستمری می‌گیرند عیدی‌شان در روز یازدهم اسفند پرداخت می شود.

در حال تکمیل...

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار