تبلیغات

حقوق و مزایای کارگران با ورشکستگی کارفرما اولویت دارد

حقوق و مزایای کارگران با ورشکستگی کارفرما اولویت دارد

جامعه > مشکلات مردم - در صورت ورشکستگی حقوق و مزایای کارگران در اولویت است و از حقوق ممتازه به حساب می آید و می توانید از دارایی فرد حقوق خود را برداشت کنید .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:" به مدت سه ماه و نیم در شرکتی مشغول به کار بودم . اما به دلایل عدم پرداخت حقوق از شرکت بیرون اومده و بنده قراردادی هم ندارم . واینکه به دلیل مشکلات مالی بیمه هم پرداخت نمیشده و فقط یک ماه در میان در سایت ثبت می شود. حالا این آقا می خواهد اعلام ورشکستگی کند و همچنین قصد خروج از کشور را هم دارند . با توجه به شرایط فوق چه کاری می توان انجام داد که حق و حقوق خود را دریافت کنم ؟


در این باره روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:" به هیاتهای حل اختلاف وزارت کار مراجعه و ازکارفرما بابت عدم اجرای ماده 148 قانون کار و پرداخت نکردن حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی شکایت کنید اگر هیچ مدرکی ندارید درخواست بازرسی از محل را کنید. در صورت ورشکستگی حقوق و مزایای کارگران در اولویت است و از حقوق ممتازه به حساب می آید و می توانید از دارایی فرد حقوق خود را برداشت کنید . در مورد حق بیمه نیز در صورت رای اداره کار سازمان تامین اجتماعی خودش حق بیمه دوره مذکور را وصول خواهد کرد.

46232

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.