تبلیغات

سردی هوا ادامه دارد

به گزارش افکارنیوز،

مرتضی ضرابی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور گفت:این سامانه در بخش هایی از غرب استان های ساحلی خزر، جنوب شرق و دامنه های زاگرس و البرز پیش بینی می شود.

وی شدت بارش ها را در استان های گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی اعلام کرد و به هموطنان توصیه کرد: قطعا تردد در این مناطق با اختلال همراه خواهد بود و هموطنان باید خودروهای خود را به دلیل بارش برف در این مناطق و همچنین در غرب کشور به وسایل ایمنی مجهز کنند. ضرابی ادامه داد: بخش های مرکز و شرق خلیج فارس مواج است. کارشناس هواشناسی تصریح کرد: وزش باد باعث کاهش کیفیت هوا در بخش هایی از جنوب شرق خواهد شد. ضرابی به وضعیت آب و هوای پایتخت نیز اشاره کرد و گفت: تهران در برخی از ساعات امروز به خصوص در ارتفاعات شرقی با بارش مواجه خواهد شد همان طور که بارش برف را امروز در دماوند و فیروزکوه شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه این سامانه دوشنبه از مرزهای شرقی خارج می شود افزود: روز سه شنبه منتظر سامانه بارشی دیگری هستیم.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.