تبلیغات

واکنش تند کاپيتان تيم ملي آمريکا به تصميم ترامپ

واکنش تند کاپيتان تيم ملي آمريکا به تصميم ترامپ

تسنيم/ هافبک و کاپيتان تيم ملي فوتبال آمريکا نسبت به دستور جديد رئيس جمهوري اين کشور در ممنوعيت ورود مسلمانان به ايالات متحده واکنش نشان داد.
دونالد ترامپ، رئيس جمهور جديد آمريکا روز جمعه با امضاي دستوري که هدف از آن حفاظت از آمريکا در مقابل حملات تروريستي اعلام شد، ورود پناهجويان به آمريکا را براي چهار ماه به حالت تعليق در آورد و موقتاً بازديد شهروندان هفت کشور با اکثريت مسلمان از جمله اتباع ايراني به آمريکا را ممنوع اعلام کرد.
مايکل بردلي، کاپيتان 29 ساله آمريکا نسبت به اين تصميم ترامپ واکنش نشان داد. او در حساب کاربري خود در شبکه اجتماعي «اينستاگرام» با انتشار پيامي نوشت: چند ساعت پيش گرنت وال (روزنامه‌نگار مجله اسپورتس ايلوستريتد و کارشناس شبکه تلويزيوني فاکس اسپورتس) مصاحبه‌اي با من انجام داد. پس از گذشت 15 دقيقه از مصاحبه حول موضوعات فوتبال و تيم ملي آمريکا، او نظر من را در مورد اعلام ممنوعيت ورورد مسلمانان به آمريکا از سوي رئيس جمهور ترامپ پرسيد. پرسش خوبي بود. اين تصميم ترامپ اما مرا کاملاً غافلگير کرد.
وي در ادامه نوشت: ناراحتم که بدون اينکه بخواهم خيلي به اين موضوع فکر کنم، پاسخي قاطعانه مي‌توانم بدهم. سعي مي‌کنم پاسخي بدهم که در عين حال درک مي‌کنم که نياز کشورم به امنيت، ارزش‌ها و ايده‌هايش هرگز نبايد قرباني شود. به چيزي که گفتم اعتقاد دارم که خيلي واضح و روشن است. بخشي از صحبت‌هايم را که در مصاحبه مطرح نکردم اين بود که چقدر بابت اين تصميم (ممنوعيت ورود مسلمانان) ناراحت و خجل‌زده هستم.
کاپيتان امريکا در پايان پيامش نوشته است: زماني که ترامپ به عنوان رئيس جمهور جديد آمريکا برگزيده شد، تنها اميدوار بودم ترامپي متفاوت از ترامپ زمان کمپين انتخاباتي ببينيم. اميدوارم بودم ترامپ به منظور رهبري کشورمان به جاي استفاده از الفاظ بيگانه، ضد زن و خودشيفتگي، «فروتني و رويکردهايي سنجيده شده» را جايگزين آنها خواهد کرد، اما اشتباه مي‌کردم. ممنوعيت ورود مسلمانان به آمريکا هم تازه‌ترين نمونه از فردي است که نمي ‌تواند با مردم ارتباط برقرار کند و از راه درست براي پيش بردن آمريکا، فاصله دارد.منبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.