تبلیغات

حمله تند يک اصلاح طلب به مخالفان دولت

حمله تند يک اصلاح طلب به مخالفان دولت

ايرنا/ عضو شوراي سياستگذاري اصلاح طلبان گفت: مخالفان دولت بخوبي آگاهند که براي رقابت در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، گزينه اي که مورد اقبال افکار عمومي مردم ايران باشد و بتواند با روحاني رقابت کند، در اختيار ندارند.

مرتضي مبلغ پنجشنبه شب در گردهمايي اصلاح طلبان اصفهان افزود: بنابراين آنها از ماه ها قبل، تلاش خود را براي تخريب دولت در افکار عمومي به کار گرفتند و اکنون نيز شاهديم که بصورت ناجوانمردانه بزرگترين دستاوردهاي دولت يازدهم را که دولت نظام جمهوري اسلامي ايران و برآمده از راي مردم است، ضعيف جلوه مي دهند.

وي هشدار داد: هرچه به زمان برگزاري انتخابات نزديک مي شويم، مخالفان دولت دست به کارهاي خطرناکي مي زنند که آينده کشور و نظام را تهديد خواهد کرد.
مبلغ با اشاره به اينکه مخالفان دولت از دستاوردهاي بزرگ ملي در اين دوره بسيار عصباني هستند، ادامه داد: راهبرد اصلي آنها اين است که براي انتخابات پيش رو مردم را سرخورده کنند تا ميزان مشارکت در پاي صندوق هاي راي به حداقل
برسد.

مبلغ گفت: مخالفان دولت اميدوارند تا با مشارکت حداقلي مردم در انتخابات آينده رياست جمهوري، زمينه پيروزي نامزد مورد نظر خود را در انتخابات فراهم کنند.
وي تاکيد کرد: اين رويکرد براي آينده نظام بسيار خطرناک و در راستاي اهداف مخالفان نظام جمهوري اسلامي است.
عضو شوراي سياستگذاري شوراي اصلاح طلبان با بيان اينکه در بين اصولگرايان نيز گروهي منصف با عنوان 'اصولگرايان معتدل' وجود دارند، تصريح کرد: تفکر بازگشت به قدرت با هر قيمتي از سوي 'اصولگرايان افراطي' پياده سازي مي شود و آنچه براي آينده کشور و نظام خطرناک است اين است که اين گروه درصدد جذب اصولگرايان معتدل و سنتي هستند.

وي اضافه کرد: بطور اعجاب انگيزي احساس مي شود که دست هايي در کار است تا دولت را زمينگير و دستاوردهاي ملي را در افکار عمومي کوچک کنند.
مبلغ با اشاره به موفقيت دولت يازدهم در مذاکرات هسته اي و به سرانجام رسيدن اين مذاکرات گفت: مخالفان دولت خود به اين موضوع آگاهند که چنانچه برجام اجرايي نشده بود، بدليل صادرنشدن نفت، اقتصاد ايران مانند ونزوئلا فرو
مي ريخت و با قفل شدن صادرات و واردات، نظام در شرايط بسيار خطرناکي قرار مي گرفت.

وي افزود: با اجرا شدن برجام، زمينه دريافت ارز در قبال فروش صادرات نفت فراهم شد، ايران هراسي در جهان از بين رفت و تورم 45 درصدي به زير 10 درصد کاهش يافت و سفره هايي که براي غارت سرمايه هاي ملي در پي تحريم ها براي عده اي پهن شده بود برچيده شد.

مبلغ تاکيد کرد: مخالفان دولت اعتقادي به نقد منصفانه ندارند و براي رسيدن مجدد به صندلي رياست جمهوري به هر کار خطرناکي دست مي زنند.
عضو شوراي سياستگذاري اصلاح طلبان بيان کرد: در چنين شرايطي مبادا کاري کنيم که زمينه تشديد فعاليت گروهي از مخالفان دولت را که به عدالت، انصاف و گفتمان اعتقادي ندارند، فراهم شود.

وي با اشاره به طبيعي بودن تکثر سلايق و نظرها در کشور اضافه کرد: همه ما و همه گروه ها با هر گرايش سياسي، شهروند جمهوري اسلامي ايران هستيم و بايد براي پيشرفت کشور و اعتلاي نظام جمهوري اسلامي ايران بکوشيم.
مبلغ ادامه داد: کساني که در ماه هاي اخير و ماه هاي آينده به دور از انصاف و ناجوانمردانه و با هدف دستيابي به منافع شخصي و جناحي و با انگيزه تخريب دولت و سرخوردگي مردم از شرکت در انتخابات، به انتشار اخبار دروغ دست زده يا مي زنند، آگاه نيستند که در حال تخريب بزرگترين سرمايه نظام يعني پشتوانه مردمي آن هستند.
وي وجود تکثر آرا در کشور را از افتخارات و انجام رقابت هاي سياسي را از اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران بيان کرد و افزود: رقابت هاي سياسي بايد حول محور وحدت و در ذيل اين اصول انجام شود که قانون اساسي کشور، حد و مرزهاي آن را مشخص کرده است.

عضو شوراي سياستگذاري اصلاح طلبان با بيان اينکه قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران براي انجام رقابت هاي سالم سياسي، ساختاري را تعيين و نهادهاي فرا رقابتي را مشخص کرده است، گفت: براين اساس، شوراي نگهبان، قوه قضائيه، صدا و سيما و سازمان هاي مشابه صدا و سيما، نيروهاي نظامي، امنيتي و انتظامي حق ورود به رقابت هاي سياسي و طرفداري از جريان هاي سياسي را ندارند.
وي افزود: چنانچه اين نهادها به خدمت يک جريان سياسي در آيند، بسيار خطرناک است و کمترين خسارتي که به کشور وارد خواهد شد، بداخلاقي و ايجاد شکاف هاي اجتماعي و از بين رفتن اعتماد ملي به نظام است.
مبلغ اظهارکرد: در راستاي قانون اساسي همواره امام(ره) و رهبري تاکيد داشته اند که نهادها و سازمان هاي فرا رقابتي و نيروهاي نظامي وارد عرصه رقابت هاي سياسي نشوند.
وي تصريح کرد: ناديده گرفتن اين اصول و زيرپا گذاشتن خطوط قرمز، آينده نظام را تهديد مي کند زيرا با شکسته شدن آنها، وحدت ملي خدشه دار و موجب خواهد شد تا يک گروه براي تامين منافعش به خود اجازه دهد، به هرکاري دست بزند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايرنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.