تبلیغات

اتفاقي که پايه‌هاي مديريت استقلال را شُل کرد/ تغييرات در راه است!

اتفاقي که پايه‌هاي مديريت استقلال را شُل کرد/ تغييرات در راه است!

مهر/ محروميتي که از سوي فدراسيون بين المللي فوتبال براي باشگاه استقلال اعمال شد موجبات دلخوري وزير ورزش را فراهم کرده و اين احتمال وجود دارد که او دست به تغييرات بزند.
باشگاه استقلال که از ابتداي فصل تاکنون نتوانسته هيات مديره همراه و همدلي داشته باشد با محروميتي که از سوي فيفا برايش در نظر گرفته شد بيشتر از گذشته اوضاع بهم ريخته اي دارد و به نظر مي رسد که با ديدار برابر السد و دربي تهران شرايط متفاوت تري نيز خواهد داشت.
ظاهرا وزير ورزش که از بحث محروميت استقلال دلخور شده و البته تحت فشار هواداران استقلال هم قرار گرفته است، منتظر مانده تا ببيند آيا اين فضايي که هيات مديره استقلال به راه انداخته و اميدوارند که فيفا راي خودش را برگرداند به نتيجه مي رسد يا نه؟
در واقع وزير نه تنها از افتخاري که از کل اعضاي هيات مديره دلخور است و اگر طي دو هفته آينده استقلال سروسامان نگيرد و حکم فيفا را برنگرداند، ممکن است تغييرات در استقلال بسيار وسيع باشد.
ديدار فرهاد مجيدي با کاشاني عضو شوراي شهر و مدير عامل پيشين پرسپوليس و البته ديدار اين دو با رئيس فدراسيون واليبال منجر به شايعاتي در مورد احتمال حضور داورزني به عنوان مديرعامل باشگاه شد.
با اين وجود وقتي وزير داورزني را جانشين سجادي کرد داستان عوض شد اما اين انتصاف هم نافي احتمال تغييرات در باشگاه آبي تهران نشد. استقلال حتي بدون بحث محروميت فيفا هم در آستانه تغييرات قرار داشت اما بعد از اين بحث قصه رسما وارد مرجله جديدي شد و بدتر از همه اينکه افتخاري و اعضاي هيات مديره هيچ کدام هم تا امروز نه مسئوليت اين موضوع را برعهده گرفته اند و نه حتي بابت آن عذر خواهي کرده اند.
پيش بيني هاي نزديک به واقعيت حکايت از آن دارد که اگر وزير به اين قاطعيت برسد که محروميت بر نمي گردد رايزني هايش براي تغييرات را آغاز مي کند و البته تا پايان دربي هم براي تغيير صبر خواهد کرد و بعد تصميمش را اجرايي مي کند.منبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.