تبلیغات

آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید

کد خبر: ۴۷۱۳۳۹

۹۳  بازدید

این مجموعه آثار هنری خوراکی که به طور کامل از غذا ساخته شده اند همان قدر که اشتهاآور هستند هنری هم هستند اما آنقدر زیبایند که دلتان نمی آید آن ها را بخورید.

برترین ها: همه می دانند که قرار نیست با غذایتان بازی کنید اما هیچکس درباره خلق اثرهنری با استفاده از آن حرفی نزده! این مجموعه آثار هنری خوراکی که به طور کامل از غذا ساخته شده اند همان قدر که اشتهاآور هستند هنری هم هستند اما آنقدر زیبایند که دلتان نمی آید آن ها را بخورید. هرکدام از آن ها چرخش جاب توجه و خوشمزه ای در بیان هنری هستند. هنرمندان پشت این آثار خوراکی ثابت می کنند که برای ایجاد شاهکارهای هنری نیاز به مواد سنتی مثل رنگ، گل رس، کاغذ و ... ندارید.

آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید   آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید  آثار هنری خوراکی که طاقت خوردنشان را ندارید 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.