تبلیغات

اطلاعيه فدراسيون درباره محروميت آبي‌ها/ استقلال اعتراض نکرد

اطلاعيه فدراسيون درباره محروميت آبي‌ها/ استقلال اعتراض نکرد

کاپ/ فدراسيون فوتبال اطلاعيه اي را در خصوص مشکلات پيش آمده براي باشگاه استقلال تهران در پرداخت مطالبات بازيکنان خود صادر کرد.
در پي درج اخبار منتشره در رسانه هاي گروهي مبني بر علل و عوامل مشکلات پيش آمده براي باشگاه استقلال تهران به قصور مکرر اين باشگاه در پرداخت مطالبات بازيکن اين تيم عادل شيحي در زمان مقرر، جهت تنوير افکار عمومي بدينوسيله پاسخ دپارتمان روابط بين الملل به شرح زير اعلام مي شود:
1-درخصوص پيگيري روند انضباطي پرونده باشگاه ها در حوزه بين الملل، فدراسيون دخالت مستقيم ندارد و تنها به عنوان ناظر و مشاور در دفاع از حقوق باشگاه ها از تمامي ظرفيت خويش جهت اطلاع رساني به موقع استفاده مي کند.
2-روند نامه نگاري از سوي فيفا به باشگاه ها به صورت مستقيم انجام مي شود و فقط رونوشت اين نامه جهت اطلاع به فدراسيون فوتبال ارسال مي شود و فدراسيون براي ايجاد حساسيت بيشتر و پيگيري موضوع، مجددا رونوشت نامه هاي دريافتي از سوي فيفا را يا به صورت پي نوشت يا با نامه مستقيم دبير کل به باشگاه ها، سازمان ليگ، دپارتمان بين الملل و کميته انضباطي ارسال مي کند.
3-درخصوص پرونده مطروحه در فيفا در مورد باشگاه استقلال ضمن ارجاع کليه نامه هاي دريافتي از سوي فيفا به باشگاه، فدراسيون محددا طي نامه هايي با امضا دبيرکل به باشگاه استقلال در تارخي 18/9/95 و 2/10/95 (به پيوست) اين باشگاه را جهت تاکيد بيشتر در مورد اجراي حکم قطعي و غيرقابل اعتراض به فيفا مطلع مي کند که متاسفانه باشگاه استقلال در زمان مهلت مقرر قانوني براي اعتراض از آن استنکاف کرده است.
4-مجددا فدراسيون نامه اي در تاريخ 2/10/95 به باشگاه استقلال جهت تاکيد مجدد بر موارد محروميت قطعي داده شده به منظور جلوگيري از محروميت هاي احتمالي آتي به خاطر قصور در اداي تعهد مالي مقرر در موعد تعيين شده ارسال و به صراحت در نامه اعلام مي کند که 30 روز از تاريخ ابلاغ راي (راي مورخ 18/6/95) مدنظر است و هيچگونه استنباطي مبني بر اينکه مجددا مهلت 30 روزه اي از تاريخ صدور نامه به باشگاه داده شده وجود ندارد و از باشگاه درخواست شده که هر چه سريعتر پرونده مربوط را در همين مقطع حل و فصل کند تا از محروميت هاي احتمالي آينده از قبيل کسر امتياز، سقوط به دسته پايين تر جلوگيري به عمل آيد.
5-با توجه به توضيحات فوق و روند اداري تعيين شده از سوي فيفا، هيچگونه مسئوليتي در قبال پرونده ههاي انضباطي باشگاه ها متوجه فدراسيون نمي باشد.
گفتني است، کنفدراسيون فوتبال آسيا کليه نامه هاي مرتبط با باشگاه ها را جهت اجرا به باشگاهها ارسال و رونوشت آن به فدراسيون فوتبال ارسال مي شود و فدراسيون در قبال نامه هاي ارسالي هيچگونه مسئوليت اجرايي نداشته و صرفا جهت اطلاع به اين مجموعه ارسال مي گردد.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.