تبلیغات

از ترکی بپرسید چرا تصمیم به خداحافظی گرفت

کد خبر: ۴۵۵۹۸۶

۶۶۰  بازدید

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: دوست نداشتیم محسن ترکی به این زودی از دنیای داوری خداحافظی کند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: دوست نداشتیم محسن ترکی به این زودی از دنیای داوری خداحافظی کند.

فریدون اصفهانیان در خصوص خداحافظی محسن ترکی از دنیای داوری اظهار داشت: از خود ترکی بپرسید که چرا تصمیم به خداحافظی گرفت. اصلاً فکر نمی‌کردیم او چنین کاری کند و قلباً ناراحت شدیم. ترکی داور بزرگی بود و قضاوت‌های خوبی در آسیا و مسابقات فیفا انجام داده بود و در ایران هم رکوردار قضاوت در دربی پایتخت بود.

«از تصمیم ترکی خیلی ناراحت شدیم»، وی با بیان این جمله افزود: به تصمیم ترکی احترام می‌گذاریم، اما دوست نداشتیم به این زودی از جرگه داوری کنار برود. به طور حتم از تجریبات او استفاده خواهیم کرد. ترکی جزو سرمایه‌های باارزشی است و از زحمات او باید تشکر کرد. او از لحاظ دانش و سلامت داوری الگو بود.

رئیس کمیته داوران در پاسخ به این سؤال که ترکی از چه مسائلی ناراحت بود، گفت: باید این سؤال را از خودش بپرسید. او در کیش به خوبی تست‌های آمادگی جسمانی را پشت سر گذاشت و در کلاس‌های داوری هم فعال بود، اما در سمینار داوری تصمیم به خداحافظی گرفت. با او صحبت کردیم که از تصمیمش منصرف شود، اما اعلام کرد که به این نتیجه رسیده که از دنیای داوری خداحافظی کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.