تبلیغات

واکنش تند باشگاه استقلال به مذاکره پرسپوليس با چشمي

واکنش تند باشگاه استقلال به مذاکره پرسپوليس با چشمي

کاپ/ دبير هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: روزبه چشمي بازيکن ماست.
پندار توفيقي که در ابتداي فصل مسووليت نقل و انتقالات در باشگاه استقلال را عهده دار بود در گفت وگو با کاپ، در واکنش به خبر پرسپوليسي شدن روزبه چشمي که نگراني هواداران تيم آبي پوش را موجب شده است اظهار داشت: آقاي روزبه چشمي بازيکن استقلال است و ما با اين بازيکن قرارداد سه ساله داريم. قراردادي که دو ساله بود و ما با او فسخ کرده بوديم در ادامه به قراردادي سه ساله تبديل شد.
وي افزود:در تاريخ 95/2/29 در نشستي قرارداد روزبه چشمي به مدت سه سال با باشگاه استقلال تمديد شد و ما براساس همين قرارداد به اين بازيکن پرداختي داشته ايم. روزبه چشمي علي رغم مصدوميتي که داشت مورد حمايت باشگاه قرار گرفت و ما جدا از بحث پرداختي، کمک هزينه تهيه منزل و هزينه هاي درمان او را تقبل کرديم. يعني او در کنار استقلال خواهد بود و هواداران ما بدانند که بازيکن توانمندشان با باشگاه قرارداد دارد.
توفيقي در پايان گفت: جدا از قرارداد سه ساله توافقنامه اي را با روزبه چشمي به امضا رسانديم تا باشگاه براساس آن به اين بازيکن پرداختي داشته باشد. لذا اگر قرار باشد اين بازيکن به صورت قرضي به باشگاه ديگري منتقل شود در اين باره مسوولان فعلي نقل و انتقالات باشگاه و مديريت تصميم گيري خواهند کرد.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.