تبلیغات

جباروف فردا با استقلال خوزستان قرارداد مي‌بندد؟

جباروف فردا با استقلال خوزستان قرارداد مي‌بندد؟

هوادار/ استقلال تهران با حکم کميته انضاطي فيفا حق حضور در نقل و انتقالات نيم فصل را ندارد. همين امر سبب شده است تا قرارداد اين تيم با بازيکناني نظير سرور جباروف و آندو حالت اجرايي پيدا نکند. اتفاقي که آنها را مجبور کرده است تا نيامده از استقلال تهران بروند.
جباروف که عضو تيم ملي ازبکستان است با چند پيشنهاد ديگر از تيم هاي ليگ برتري ايران مواجه شده است. پيشنهاداتي که سبب شد تا توسط اين بازيکن مورد بررسي قرار گيرند. در اين ازتباط برخي شنيده ها حکايت از آن دارد که روند مذاکرات جباروف با باشگاه استقلال خوزستان مثبت بوده و اين بازيکن در آستانه پيوستن به تيم قهرمان فصل گذشته است.
اين شايعات به حدي جدي است که برخي مدعي شده اند، جباروف فردا به خوزستان مي رود و حتي  قراردادش را در هيئت فوتبال استان خوزستان ثبت خواهد کرد تا در ادامه رقابت هاي ليگ برتر و بازي هاي ليگ قهرمانان اسيا براي آبي هاي اهواز به ميدان برود. بازيکني که تا همين چند روز پيش قرار بود به استقلال تهران بپيوندد اما محروميت اين باشگاه ، سرنوشت هافبک تيم ملي ازبکستان را هم دستخوش تغيير کرد.منبع: هوادار

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.