تبلیغات

علاقه مشتريان به خريد «405 و پرايد»

علاقه مشتريان به خريد «405 و پرايد»

دنياي اقتصاد/ هر چند يکي از انتظارات اصلي مشتريان بعد از برجام حذف خودروهاي قديمي از خطوط توليد خودروسازان بود با اين حال توليدکنندگان نه‌تنها پاسخ قانع‌کننده‌اي به اين انتظارات ندادند؛ بلکه تاکنون برنامه مشخصي نيز براي خروج اين خودروها از خط توليد ارائه نشده است.در همين زمينه چندي پيش يکي از مديران شرکت‌هاي خودروساز عنوان کرده بود که بازارخودروهاي بالاي 50 ميليون از طريق عرضه خودروهاي حاصل از جوينت ونچر‌هاي جديد پوشش داده خواهد شد حال آنکه زير 50 ميليون تومان همچنان با عرضه خودروهاي فعلي خواهد بود.

بنابراين با توجه به اظهارات اين مدير خودروساز به‌نظر مي‌رسد که خودروسازان به‌رغم خواست عموم همچنان بر توليد قديمي‌ها اصرار دارند. اما روز گذشته در نشست خبري معاون توسعه مديريت، منافع و امور استان‌هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت نيز خروج قديمي‌ها از خط توليد خودروسازان مطرح شد که وي نيز پاسخ مشابهي همچون مسوولان دو شرکت بزرگ خودروساز کشور داد. وي در اين زمينه تصريح کرد که تقاضا براي خودرو پرايد و پژو ۴۰۵ وجود دارد و تا زماني که خودرويي جايگزين آنها نشود، توليد اين دو خودرو ادامه دارد. محمدرضا فياض استانداردسازي و کشش بازار را دو اصل مهم در ادامه توليد خودروهاي قديمي خواند و اظهار کرد که پژو 405 استانداردهاي فعلي خودروي ايراني را دارد و بازار هم نسبت به استفاده از آن تمايل نشان مي‌دهد و تا زماني که خودرويي با اين کلاس جايگزين نشود، نبايد مردم را از آن محروم کرد. وي در ادامه خودروي 405 و پرايد را در نوبت درخواست خريد مشتريان و جزو علاقه‌مندي آنها دانست و تاکيد کرد که ما قطعا بايد تلاش کنيم خودروي مناسب جايگزين کنيم، ولي نمي‌توانيم به مردم بگوييم از آنها استفاده نکنند. از اظهارات معاون وزير صنعت، معدن و تجارت مشخص است که نه‌تنها خودروسازان؛ بلکه وزارت صنعت، معدن و تجارت نيز برنامه مشخصي براي خروج قديمي‌ها ندارد و مشترياني که توان خريد خودروي بالاي 50 ميليون را ندارند بايد همچنان مشتري خودروهاي قديمي خودروسازان باقي بمانند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: دنياي اقتصاد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.