تبلیغات

ريزر شرکت Nextbit سازنده گوشي هوشمند ابري رابين را خريداري کرد

ريزر شرکت Nextbit سازنده گوشي هوشمند ابري رابين را خريداري کرد

فارنت/ شرکت Nextbit چندي پيش با معرفي گوشي هوشمند رابين توانست اسم و رسمي براي خود دست و پا کند، اين گوشي هوشمند از فناوري رايانش ابري بهره مي‌برد، اکنون نيز خبر رسيده که ريزر شرکت Nextbit سازنده گوشي هوشمند ابري رابين را خريداري کرده است.

انصافا بايد گفت صنعت موبايل صنعت ‌به‌روزي است و هر از گاهي شاهد نوآوري‌هاي جديدي در اين صنعت هستيم، چندي پيش نيز استارتاپ Nextbit، گوشي هوشمندي معرفي کرد که با آنچه از گوشي‌هاي همراه هوشمند مي‌دانيم تفاوت دارد. اين گوشي هوشمند از فناوري رايانش ابري استفاده مي‌کند و در نتيجه اپليکيشن‌ها بر روي فضاي ابري اجرا مي‌شوند.

شرکت Nextbit، گوشي هوشمند خود را رابين نام گذاري کرده است. همان‌‌گونه که اشاره شد، اين گوشي از طريق پروژه استارتاپ ساخته شده است، جالب است بدانيد Nextbit براي ساخت اين گوشي چيزي حدود ۵۰۰ هزار دلار سرمايه نياز داشت، اما ميزان سرمايه جمع‌ شده براي ساخت اين گوشي به چيزي حدود ۱.۳ ميليون دلار رسيد.

در نتيجه پس از جمع‌آوري سرمايه مورد نياز، Nextbit به وعده خود وفا کرد و پروژه ساخت گوشي هوشمند ابري رابين راه‌اندازي شد، اکنون نيز حدود يک سال از اين داستان مي‌گذرد و شاهد عرضه رابين به مشتريان بوديم. در اين بين به ناگاه خبر رسيده است که شرکت ريزر دست روي Nextbit گذاشته و اين شرکت خوش‌آتيه را خريده است، از قرار معلوم حتي فرآيند عرضه گوشي‌هاي رابين نيز به مشتريان متوقف شده است.

البته جاي نگراني براي مشترياني که پيش از اين گوشي‌ هوشمند رابين را خريده‌اند وجود ندارد چرا که Nextbit وعده داده تا شش ماه اين گوشي‌ها را وارانتي کند. به لحاظ نرم‌افزاري نيز Nextbit قول داده تا اسفند‌ ماه سال آينده، آپديت‌هاي نرم‌افزاري را براي گوشي هوشمند ابري رابين منتشر کند.

از طرف ديگر برند Nextbit نيز از بين نخواهد رفت و به عنوان يک برند مستقل در زير مجموعه برند‌هاي ريزر به حيات خود ادامه خواهد داد. به اين ترتيب ممکن است در آينده شاهد معرفي يک تبلت يا گوشي هوشمند از جانب ريزر باشيم. در اين بين صحبتي از ادامه توليد و عرضه مدل‌هاي جديد گوشي هوشمند ابري رابين به ميان نيامده است و سرنوشت اين گوشي منحصر به فرد در حال حاضر در هاله‌اي از ابهام فرو رفته است.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: فارنت

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.