تبلیغات

مدارس تبریز، آذرشهر و اسکو تعطیل است

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، گفت: تمامی مدارس حوزه‌ انتخابیه تبریز آذرشهر و اسکو فردا شنبه در تمامی مقاطع تعطیل می‌باشد.

خبرگزاری تسنیم: سعید شبستری رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه تمامی مدارس حوزه‌ انتخابیه تبریز آذرشهر و اسکو فردا شنبه در تمامی مقاطع تعطیل می‌باشد، اظهار داشت: با توجه به اینکه اکثر کارکنان حوزه‌های انتخابی معلمان آموزش و پرورش هستند و زمان تحویل صندوق‌های رأی تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت، مدارس حوزه‌های تبریز آذرشهر و اسکو تعطیل می‌باشد.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه استقبال مردم از انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بسیار خوب بوده است، تصریح کرد: با توجه به حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رأی، وزارت کشور با ارسال اطلاعیه‌ای، زمان برپایی صندوق‌های رأی را تا ساعت 22 تمدید کرد.

شبستری در پایان با قدردانی از حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، خاطرنشان کرد: تا زمانی که مردم در پای صندوق‌های رأی حاضر هستند، شعب اخذ رای باز بوده و مردم می‌توانند در شعب حاضر شوند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار